Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull szocializáció -...

Pit bull szocializáció - szocializált pit bull?

Figyelt kérdés

Ide olyanok véleményét, jelentkezését várom, akik ismernek - személyesen ismernek, nem hallottak olyanról, akik láttak már ilyet - olyan amerikai pit bull terriert, amelyikre igazak a következők:


- Aa fajta felnőtt egyede

- szociálisan és barátságosan viselkedik bármilyen kutyatársaságban, akár domináns azonos nemű kutyákkal is nagyon jól elvan, konfliktus esetén elfogadja, illetve ő is leadja a megadás jeleit

- bizonyítottan harci vonalból származik, a kutya felmenői közül legalább 2-3 ismert név szerint, vagy ismert a vonala is, de a legjobban annak örülnék ha pedigréoldalról mutatnának linket.



2013. jan. 23. 21:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Miről beszélünk itt? Tényekről. Tudom hogy makacs dolgok meg hogy nagyon sok embert zavarnak a tisztánlátásban, de beszélni attól még lehet róluk.


A hittől abban különböznek, hogy bizonyíthatóak.


Nos, én bizonyítékokat várok az amerikai pit bull terrier kutyákhoz való szocializálhatóságára, a kérdésben feltett kritériumok alapján.


Eddig még ilyen nem volt, csak olyan kategóriájú dolgok hogy mitvergőccvazze meg vanilyen mer óvastam a neten meg láttam a cézármilánt meg attóméghogytenemtuccrólaméglehetilyen (utóbbiban nem is kételkedem, mert lehet, de hol van?).


Szóval ha itt téma lesz az APBT szocializálhatósága más kutyákhoz, akkor ezt a kérdést előveszem mert hátha előkerül egy név, egy pedigré vagy egy vonal. Még nem adtam fel a reményt, én is olyan vagyok mint a kedvenc fajtám, ráragadtam erre a dologra és nem adom fel hogy egyszer értelmes választ is fogok kapni.

2013. jan. 25. 18:22
 22/22 anonim válasza:
Te nagyon nem vagy képben a pit bullokkal kapcsolatban :)
2013. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!