Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ valaki szoba kennelt...

Használ valaki szoba kennelt a kutyának?

Figyelt kérdés
Hogy, bezárod míg nem vagy otthon vagy csak annyi hogy az a helye de nyitva van mindig?

2013. jan. 24. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem használok. Még kicsi korában meg lett tanítva mindenre (sose rágott vagy rongált meg semmit), így nyugodt szívvel otthon hagyhatom :) Van egy fekvőhelye, tálkája vízzel (sőt, még alom is, ahol szükség esetén elvégezheti a dolgát). Spájz, fürdőszoba ajtó zárva van, minden más nyitva, így mászkálhat, sétálhat kedvére. Természetesen kaja nincs elérhető helyeken (pl. csoki) és zsebkendő se (erről sajnos nem tudtam leszoktatni, imádja ellopkodni és széttépkedni).
2013. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sokan használnak. Amíg kicsi, nagyon jó dolog, mert nem tud felügyelet nélkül rosszakat csinálni. Nagyobb korában pedig szívesen használják pihenő helynek.
2013. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam itthon hagyni max hetente 1x 2 órára mert gyesen vagyok. Ma volt megint az a nap és sírógörcs kerülgetett amikor haza értem. Ez nem állapot hogy nem tudok itthonról elmenni mert mindent tönkretesz ezért gondoltam egy ilyenre végső megoldásnak. Hiába próbálom hogy pár percekre itthon hagyom akkor csak ott nyüszít az ajtóban de pár hónap és megyek dolgozni akkor mi lesz???
2013. jan. 24. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:
ez szeparációs szorongás, nagyon gyorsan kezelni kell, mert különben végig fogja sírni azt az időt, amíg dolgozol, és ha vannak szomszédok nem lesznek tőle elragadtatva.
2013. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem a kennel a megoldás, hanem az, hogy hozzászoktatod a kutyát -fokozatosan - a távollétedhez, és akkor nem fog kárt tenni otthon. A többiek már írták, keress rá a neten a szeparációs stresszre.
2013. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez hónapok és annyi időm nincs! Addig is kell megoldás, gondolom ti sem tudjátok megoldani hogy minidig otthon legyetek vagy vigyétek a kutyát. Más miatt már járunk kiképzőhöz örülnék ha már az rendeződne.
2013. jan. 24. 14:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit előttem írtak, de egy ketrec is mehet. Most még van időd beszoktatni. Ott egyen, legyen nyitva az ajtaja mindig, eleinte csak kis időre zárd rá. Ha csendben van, akkor kinyitod.
2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt a probléma tényleg az (volt) h kicsi korától nem szoktattad az egyedülléthez. Ezt mostmár nehezebb kezelned mintha az elejétől kezdve nem hagyod idáig fajulni a dolgokat. Ahogy már írták, keress rá: szeparációs stressz. A box jó lehet de nem feltétlen úgy ahogy elképzeled.
2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 hónapja van nálam a kutya, ahol volt ott udvaron volt a többi kutyával, nem sokat foglalkoztak vele csak bántották. Udvaron is lenne egy jó nagy kennel de ott az első perctől nem marad meg így bent van velünk. Amúgy teljesen nyugodt ha itthon vagyok, a helyén alszik egy bolhafingnyi rosszaságot nem követ el de mihelyst kiteszem a lábam megőrül.
2013. jan. 24. 14:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem mert nem vagyok híve hogy be legyen zárva, gyors megoldás kell. Hogy bírja a kutyája annak aki ezt használja, mennyi ideig van bezárva benne?
2013. jan. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!