Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava szoktatása alomra...

Csivava szoktatása alomra miért ne?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, jaj isten ments, nem macska hanem kutya...le kell vinni sétálni. Ez mind szép és jó, de kérdezem én...mit csinálok akkor, ha egész napos programom van? Egy nagyobb testű kutya még ki is bírja reggeltől estig, na de egy ilyen pici testecske...gyakran ürít. Csak muszáj alomra szoktatnom.. mást nem tehetek. Rábízni pedig nem tudom senkire. Persze leviszem sétálni rendszeresen, na de ha közbe jön valami és otthon kell hagyjam, nincs más megoldás, csak az alom.

2013. jan. 24. 15:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért nem gyerek.., és nem engedik be szinte sehova..Nem is értek sok embert, ha már valaki csivaváról tesz fel bármilyen kérdést, egyből jön ez a hülyeség. Ennyi erővel írhattam volna kistestű keveréket menhelyről, lemerném fogadni, nem érkeztek volna irónikus hozzászólások. ...
2013. jan. 24. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hozzá lehet szoktatni alomhoz, csak benne van a pakliban, hogy a kutya mindig oda fog csinálni nem pedig csak akkor amikor hosszabb időre elmész otthonról. De szerintem, ha teljesen szobatiszta és tudja tartani addig amíg haza nem érsz akkor nem érdemes ilyenekre szoktatni, mert akkor rákap, hogy a lakásban is lehet.
2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 24. 21:17
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy valakinek kutyája van, még egyszer egy évben lehet egész napos programja ahová valamilyen okból kifolyólag nem tudja elvinni.Addig pedig szerintem nyugodtan rá lehet szoktatni az alomra!Az biztos nem árt!
2013. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!