Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem engedi a párom...

Miért nem engedi a párom kölyök kutyája h megpusziljam?

Figyelt kérdés

amikor eljövök tőlük adok neki jó éjt puszit mert nagyon szeretem azt a kiskutyát, de mindig odakap és ellök a lábaival. azt hittem ebből érzi h szeretem, de ellök.

másik kérdésem : hogyan érjem el azt h hallgasson rám? engedelmeskedjen nekem?


2013. jan. 25. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Mert tudja, hogy nem higiénikus és nem ez fejezi ki szeretetünket egy állat felé?

Mert nem tudja, hogy mit akarsz és védekezik?

Mert kölyök kutya, aki még nem tanulta meg, hogy nem kaphatunk az emberbe?

2013. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
én nagyon szeretem az állatokat, a kutyákat, de fel nem merülne h,ogy csókolgassam :D mert hülyén nézne ki ,hogy hím kutyát elkezdek csókolni férfi létemre :DD meg nem is higiénikus ahogyan az első válaszoló is leírta
2013. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

azért képzelheted milyen lehet a kutyinak amikor egy hatalmas arc közelít felé! veszélyben érzi magát ezért is próbál téged "kézzel-lábbal" eltávolítani magától. jól írta az első azért a kutyáknál nem ez a normális szeretet nyilvánítás, az ilyesmit csak a későbbiekben is inkább megszokják és "tűrik".


hogyan érjem el azt h hallgasson rám? engedelmeskedjen nekem? erre elég hosszadalmasan tudnék válaszolni mert elég sokmindent magába foglal a kérdés. mire gondolsz pontosan? ki tudnád fejteni?

2013. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Fura, én kutyám alig bír ki úgy egy napot, hogy nem puszilom, meg, még mindig higiénikusabb mintha ő puszilna meg engem szerintem.
2013. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nincs tekintélyed a szemében, ez abban is megnyilvánul hogy nem fogad neked szót és abban is, hogy ő határozza meg milyen közel enged magához. Olvass némi szakirodalmat hogy legyen fogalmad a témáról, tele van vele az internet is.


Egyébként kétlem hogy minden kutyatulajdonos azonnal kezet mos miután hozzáért a kutyájához, szóval igazából nem változtat a helyzeten hogy közvetlenül a kutyáról kerül be a baktérium a gazdi szájába hanem mondjuk a kutyázás után fogdosott billentyűzetről, amit evés közben nyomkod.

2013. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!