Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyát lehet udvaron...

Westie kutyát lehet udvaron tartani? / :S :D /

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, így gondoltam. Szerintem sem udvarra, de még kertbe se úgy, hogy a házba nem mehet be.
2009. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

szia

lehet kinnt tartani

mondjuk én télen nm tartanám kinnt.

a westi szobakutyává vált,ezért inkább az emberek lakásban tartják.

Amugy ha érdekel,lehet oylan földet venni,amitől nem lesz fekete a westied 2nap után:D

De sajnos nem tudom mi a neve,és hogy hol lehet beszerezni.

Az egyik tenyésztő modnta,de természetesen ő se tartja folyamatosan kintt,csak hogy mikor mégis kintt vannak,mivel kiállítási kutyákról van szó,ne koszolódjon a szőrük.


Egyébként de hogyha télen is kinnt akarod tartani..... nehogy géppel nyiratsd majd,hanem trimmeltesd.

A trimmelés az elhalt szőrök kihúzását jelenti ami fájdalommentes. Azonban ezt ne bízd akárkire,keress hozzá értő szakembert.

2009. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy terriernek sokkal jobb a szabadban mint a lakásban! saját tapasztalat! Nekünk a westinket oda kellett adni az édesanyámnak mert depressziós lett a lakásban! Azóta semmi baja!
2009. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk minden délelőtt kint van a helyén, bejön velünk van ebédkor, délután jó időben kint rohangál, ugat, nézelődik. Sötétedéskor bejön, velünk alszik. Szerintem fontos egy westienek a családja közelsége, csak kint szomorú. Megmossuk a lábát (olykor az egészet+kozmetikus), teljesen rendben van a ház és ő is. Az állatorvos szerint (bár ez mellékes) az immunrendszere is így erősebb, mintha csak bent lenne. (nyilván)
2009. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az én westiem is kint lakik, és nem egyedül van, hanem egy moszkvai őrkutyával, meg macskával. Egy ideig bent lakott, allergiás volt, mindenféle tápot kapott, hogy elmúljon neki, nem változott semmi. Most hogy kint van semmi baja, egész nap rohangál, örül, játszik a másik kutyával... Persze attól még én is foglalkozom vele, és kozmetikushoz is viszem. Én is úgy gondolom amúgy, hogy a tulajdonságai miatt jobban szeret kint lenni, mint bent. Nem egy egész nap fekvős nyugodt természetű állat :)
2009. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem nyáron nyugodtan tarthatod kinn kicsit piszkosabb lesz mint szokott ennyi de jót tesz neki a friss levegő és hogy van tere neki...

télen pedig inkább bent

2011. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!