Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megtanítani?

Hogyan tudom megtanítani?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám a kutyámat arra ösztönözni hogy ha nem vagyunk itthon vagy ete van, hogy őrizze a házat, ezt hogy lehet megtanítani nekik? Tudom hogy nagyon osszú folyamat de azért elkellene itthon!
2013. jan. 27. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek ösztönből kell jönnie, ezt tanítani nem lehet. Ha még nagyon fiatal a kutyád, akkor nem kell aggódni, később valószínűleg el fogja kezdeni őrizni a házat.
2013. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 kutyánk van az egyik 6 éves a másik majdnem 10 még akkor is van rá esély?
2013. jan. 27. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy másfél évesen alakul ki a védőösztön teljesen, ilyen idős korban, 6 és 10 évesen már nem fog. Sok kutya nem alkalmas házőrzésre, ezzel együtt kell élni. De a mai világban már egyébként sem megfelelő a kutya védésre. Le lehet ütni vagy meg lehet mérgezni. Inkább riasztót szereltessetek fel, az sokkal hatékonyabb.
2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Egy tekintélyt parancsoló kutya csodákra képes. Én soha nem zárkódtam, de nem is kívánkozott be hozzánk senki rossz szándékú egyén. Megmérgezni sem lehetett, mert csak tőlem fogadott el élelmet. Ennyi idős kutyákat azonban már nem lehet megtanítani erre, és nem is mindegyik fajta alkalmas házőrzőnek. Teszem azt egy vizsla, vagy egy golden retiver eleve ki van lőve.
2013. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk egy fajtatiszta puli, és egy puli, németjuhász keverék van, ennél már van esély?
2014. jan. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!