Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek, segíts választani:...

Kérlek, segíts választani: Profine, Josera, Brit, Brit care, Happy dog (nem prémium)?

Figyelt kérdés

Van egy rakat kutyám Eggyel indultunk, de az autóutak mentén mentettünk még hármat az évek során. Két kistestű kislány (1 évesek) és két nagyobb fiú van (németjuhász (50kg), helyimix-25-30kg).

Szeretnék nekik minőségi tápot adni, amennyire a pénztárcánk engedi.

Elolvastam minden összetevőt, és az itt található már felvetődött kérdéseket és válaszokat. Tudom a brit care gabonamentes, a profine csirkemájas és lazacolajos, a joserát meg mindenki dicséri. Mit tegyek?

A kistestűeknek josera mini wellt néztem ki. A nagyoknak még nem tudom.

Ha van tapasztalatotok a yum-yum, zoofast, ill. peteledel oldalakkal kapcsolatban, azt is nagyon köszönöm.



2013. jan. 27. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én Josera High Energyvel etetem kis-közepes kutyáimat, maximálisan elégedett vagyok vele. Nincs sok kaki (korábban nagyon sok volt), szép a szőrük, szeretik.
2013. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az enyémek nagyon mozgékonyak és sokat is kakilnak. Egy kérdésem maradt, nem túl nagyszemű ez a táp?
2013. jan. 27. 18:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, egészen pici szemei vannak, eddig ez a legkisebb szemű tápunk.
2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Brit care-t ismerem, nagyon jó az ár-érték aránya. a felsoroltak közül szerintem ezzel jársza alegjobban.

zoofastot ismerem, néha kicsit lassúak, de az áruk miatt mindenképpen megéri.

2013. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a high energy nagyon meggyőző, főleg, hogy külön figyelmet fordítanak az izületekre.


Köszönöm, neked is. Brit care, hát igen. Egy szól ellene, hogy több gazdi írta, hogy meghajtja az ebet, de gondolom, ez csak az átállás idejére igaz. Mindjárt elmélyedek ebben még jobban.:)


Visszatérve a joserára high energy a kicsiknek, a nagyoknak agilo, vagy regular?

2013. jan. 27. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Én Brit Prémiummal etetek. Szeretik és az ára sem rossz. Én a Petissimon (régen Webkutya) szoktam beszerezni.
2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Joseráról nekem pár ismerősöm azt mondta, aki viszonylag régen ezzel etetett, hogy az utóbbi időben romlott a minősége. Nekem saját tapasztalatom nincs vele.
2013. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a Brittől általában több és hígabb a kaka, én ezt nem tapasztaltam. Viszont valószínűleg megszívtam vele, mert sanszos hogy allergiás a kutyám, szóval ha ez beigazolódik akkor feltétlenül csirkehúsmentes tápot fogunk választani, valószínűleg a Joserától.
2013. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek!!!


A britet végigtúrtam. Sajnos a Brit care ára, hiába csak pár ezer forint, hosszútávon nagyobb megterhelést jelentene nekünk, ekkora kapacitás mellett, úgy , hogy külön koszton lesznek. Igaz, azt olvastam, hogy ezekből a tápokból kevesebbet kell adni, mint a rosszabb minőségűből.


Még nézeget a brit care-t (sima britet nem nagyon ajánlják).

De most a josera lamb and rice vezet a nagyoknak, kicsiknek lesz a high energy. Én pedig lassan tényleg begolyózok a sok összetevőtől.:)))

2013. jan. 27. 19:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Wintersunset, van a Britnek is csirke mentese. Én úgy tapasztaltam, akkor is hígabb szokott lenni a széklet, ha túl sokat kap a kutya. A Brit erős táp, nem kell belőle sok. Az én kutyáimnak legalábbis jóval kevesebb is elég, mint amit a zsákon írnak.
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!