Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírnátok, hogy milyen felszer...

Leírnátok, hogy milyen felszerelés és eszközök kellenek egy kutya lakásban való tartásához?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva szeretnék fajtamentőktől hozni egy angol buldogot. Volt már korábban kutyám, de az nagy testű volt és akkor még kertes házban laktam és udvaron volt a kutya. Tényleg az etető táltól egészen az eü felszerelésig minden érdekelne, mert lehet sok olyan dolog van, amiről nem is tudom, hogy fontos lenne.

Előre is köszönöm.


2013. jan. 27. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő válaszokat!

Egyébként én sem láttam még kutyát ülésen kikötve, de láttam, hogy van ilyen is, gondoltam megkérdezem.

Egyébként ez már egy felnőtt kutya lesz, fajtamentőktől szeretném örökbe fogadni ha majd elbírálják az örökbefogadási kérelmemet. Nem tudom, hogy hogyan viselkedik pórázon. Elég sok stressz érte ezt a kutyát az előző helyen, még vissza húzódó nagyon. Idővel persze szeretném majd teljesen szabadon sétáltatni, hiszen jól tudjuk, hogy ez nem egy vérszomjas fajta. Egyébként ezért bírságolnak? Ha póráz nélkül sétáltatom a kutyát, akár egy parkban vagy akár a járdán? Sok ilyet látok nap,mint nap.

2013. jan. 28. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én soha nem engedem el a kutyámat pórázról. Egy kutya (még a legmegbízhatóbb is) bármitől megijedhet, aztán meg fut a vakvilágba (esetleg még egy autó is kivasalja). Én kutyám közelében egyszer légfegyvert sütöttek el (a műhely közelében feküdt) és úgy megijedt, hogy hiába kiabáltam utána,csak futott és futott, aztán fél óráig kellett nyugtatgatnom, úgy megrémült (az illetőt meg lecsesztem).
2013. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!