Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időnként fürdetitek a...

Mennyi időnként fürdetitek a kutyát? Nyilván lakásban tartott kutyát.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt baj a fürdetéssel.. Nem filóztam rajta hogy esetleg nem így kéne, de most valaki mondta hogy csak havonta egyszer, és csak vízzel lehet. Én nem így fürdetem és sűrűbben, de semmi gond nem adódott még. Más kutyás is hasonlóképpen fürdeti mint mi. Tehát most hogy a jó?
2013. jan. 29. 10:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Hetente? Az rengeteg!!!!! Főleg ilyen hulladék cuccal!
2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nagyon jól öntisztulnak.. Nekem a fehér kutya volt hogy majdnem fekete volt.. félórával később meg megint fehér..
2013. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

hetente az nagyon sok, rengeteg bőrbetegségnek teheted ki így a kutyád.

Ha úgy látod koszos mosd le vízzel!,sampon nélkül.

Én kutyám is hosszúszőrű,de félévente fürdetem mikor kozmetikázom aztán annyi,gyönyörű tiszta szőre van és nem is büdös!

És minőségi terméket használj szegényre,ne ilyen vackokat ezek többet ártanak mint használnak!

2013. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor lehet leállok a baba tusfürdővel, csak hát ugye eddig semmi gond nem volt, és elég régen ezt használom. Majd elkezdem akkor egyre ritkábban fürdetni is.
2013. jan. 29. 11:25
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért fürdeted hetente? Sétából jövet a lábát, hasát megtörlöd, a többi meg nem lesz koszos, hacsak nem hentereg bele valamibe. Kutyáknál ez nem olyan mint embereknél a hajmosás, nincs rá szükség.


Ha csak azért fürdeted hogy jó illata legyen arra van kutyaparfüm, mi kipróbáltuk mert mikor hazahoztam büdös volt, de betegség miatt nem fürdethettünk. Két fújás nagyon jól elnyomta napokig még az erős kutyaszagot is.

2013. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fehér törpe uszkárom van. 3 havonta megyünk kozmetikushoz, akkor megfürdetik, de két alkalom között egyszer én is. Tehát 1,5 havonta van fürdetve. Most lenne aktuális, csak várom hogy egy kicsit jobb idő legyen. :)
2013. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem a fajtamentő csaj akitől elhoztam a az uszkárom, és aki egyébként kutyakozmetikus, ajánlotta a baba sampon (nem a márka, hanem a babáknak való sampon) használatát, és a lehető legritkább fürdetést.
2013. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Évente egyszer, max kétszer.
2013. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Télen bő 4 hetente, nyáron kb. 2-3 hetente. Csak Ives St Bernarddal ami a Zanni-ból van.

2013. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
Évente kétszer...kivéve, ha illatos dologba hempergett :D
2013. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!