Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordulhat olyan szituáció,...

Előfordulhat olyan szituáció, hogy félsz a saját kutyádtól?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a falkavezérségre gondolok. Inkább valami betegségre, ami miatt a kutya mondjuk nem tudja, mit tesz. Szerintem a saját kutyánktól sokkal több mindent elviselünk, mint egy akár hasonló fajtájú idegen kutyától, nem?
2013. jan. 30. 11:24
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem féltem és nem félek egyik kutyámtól sem még!

Olyan szitut el tudok képzelni, hogy vmi nagyon fájdalmas dolog közben tudatán kívül odakap a kezemhez...még balhék esetén való szétszedésnél sem kapott meg soha!

A vendégkutyáktól a pofátlanságot, ugrálást, stb-t nem tűröm el...akkor se, ha csak 1-2 napig vannak nálam. Persze a saját kutyámtól sokkal-sokkal többet várok!

De az, hogy hülyére vegyenek és tök idiótán viselkedjenek velem, azt nem tűröm...

2013. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Persze ha mondjuk veszett lenne akkor baromira félnék tőle, de ez ugye nem törénhet meg, mert oltva van. De volt már olyan, hogy könyékig a sebében turkáltam és ő meg tűrte. Nevelés kérdése. Szerencsére nem sok olyan betegség érheti amitől elborul az agya, én nem építeném erre az életem.
2013. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem félek tőle. Amit írtál,hogy nem meri a.. nem emlékszem ki :) bocsi, bekötözni a lábát, olyat nem tudok elképzelni, mármint a saját kutyámmal, simán áttudnám kötözni midenféle félelem nélkül, szóval nem fordulhat elő! :)
2013. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. A többet elviselést inkább arra értettem, hogy ha mondjuk beteg, akkor türelmesek vagyunk vele, elviseljük, ha idős korára vak lesz és mondjuk ezért morog, vagy öreg korára bepisil a lakásban, ilyesmi.
2013. jan. 30. 18:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen,persze,például volt olyan már,hogy hasmenése volt a kutyámank, nem is idős és a lakásban végezte el a dolgát, nem csináltam belőle ügyet, gyors felmosás aztán vittem is le, de nem volt leszidás vagy ilyesmi. Ez természetes, ha beteg akkor nyilván elnézem neki,ha nem olyan a hangulata vagy valami, de ilyenkor se félnék attól,hogy megharap :)
2013. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!