Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Landseer kutyát szeretnénk...

Landseer kutyát szeretnénk venni lehetőleg szukát. Milyen tulajdonságai vannak? (saját tapasztalat érdekel)

Figyelt kérdés
pl: őrzi a házat vagy ,hogy viszonyul a nem várt személyel? Étkezési szokások, bunda ápolás, játékos, lusta? A ti/ön tapasztalata érdekel. Fontos lenne nekünk a ház őrzése, viszont nem túl drága de jó házőrző kutya ilyen mackós tipus kellene.

2013. jan. 21. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyeltakán nem őrzi a házat és az idegenekkel barátságod. Nagyon sokat eszik és sokat kell ápolni a szőrét
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel németjuhászt? Kitűnő házörző.

Vagy ha nagyon mackós kutya kell, akkor ott a kuvasz.

2013. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem túl drága? Hát kinek mi... Óriástestű kutya, a vételára 150 ezertől a csillagos égig, havonta megeszik vagy 15e Ft értékű kaját. Spotonból kettő kell rá havonta.

Arra van némi esély, hogy talán ugat az idegenre, de gondolom neked ennél azért komolyabb elvárásaid vannak.

2013. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem is ertelek.miert akarsz olyan kutyat aminek az alapveto tulajdonsagaival sem vagy tisztaban.kutyat nem.kulsore veszunk es nem is krzdjuk.el.kerdezgeti hogy ezmiez...
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdezem képzeld a ti véleményeteket, hogy jobban meismersjem. A többieknek köszi, amúgy annyira nem fontos az ár, ha kell kiadok érte 500 eurot is.
2013. jan. 21. 18:08
 6/8 anonim válasza:
Nekem Landseer kutyusom van szerintem okos, barátságos mellesleg azzal ellentétben, hogy ki mit gondol a kutya ösztönösen védi a házat és a területet.
2013. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Napi egy kiadós étkezéssel teljesen megelégszik napi két séta mellett.
2013. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta vettem dupla áron mint akkor írtam és tényleg keveset eszik egy nap, játékos, őrzi a házat ugat mindenkire. Az emberek tartanak tőle. Viszont nagyon okos és engedelmes.
2013. dec. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!