Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én gondolom úgy hogy a...

Csak én gondolom úgy hogy a dobermann nem félelmet keltő?

Figyelt kérdés
Néztem youtube videókat és ott csak játékosokat láttam.

2013. jan. 30. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
minden kutya olyan, amilyenné nevelik, láttam már én is játékos dobermannt, de láttam már agresszívet is
2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sem kelt igazán félelmet, persze nem azt mondom, ha egy dobermann megtámadna, jót kacagnék rajta, de alapjáraton nem az jut róla eszembe, ha meglátom, hogy félelmetes.
2013. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem bizony félelmet kelt, főleg ha nem ismerem/bízom a gazdájában. Viszont nagyon szép.
2013. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem néztél elég videót.


Én alapjáraton nem félek a kutyáktól, de ha mégis valamelyik okot ad rá, akkor az egészen biztosan a viselkedéséből fakad, nem pedig a fajtájából vagy a kinézetéből.


Egyébként most, hogy már tilos fület vágni, valószínűnek tartom, hogy kevesebb emberben fog félelmet kelteni a dobermann, mert elveszíti az egyik jellegzetességét, ami miatt az emberek nagy része úgy gondolja, hogy veszélyes.

2013. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is félelmet kelt elsőre. Amikor az utcán elmegyünk egy dobermann mellett, azért óvatos vagyok.

Viszont ha megismerkedem egyel, akkor gyorsan megbízom benne.

2013. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fajta alapján sosem gondolok kutyát félelemkeltőnek, kivéve talán az óriási keleti pásztorkutyákat, de azt is inkább azért, mert tudom, hogy kevés ember képes normálisan megnevelni. Viselkedése alapján tartom annak, ha sunyin sompolyog felém, látom, hogy rosszra készül.
2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy játékos. Gondolom nem az utcán szembejövő idegennel játszik. A gazdájával minden normális kutya kedves, de veled mint idegennel, hidd el, nem valószínű, hogy az lesz. Már ha igazi dobermann.
2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem félelmetes, de ha nem ismerem az adott kutyát, akkor megtartom a távolságot.
2013. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon cukik és egyeltalán nem veszélyesek csak sajnos rossz a fajta hírneve
2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha meg akarna támadni egy,félnék, ha csak úgy barátkozik, vagy csak úgy látok egyet nem kelt félelmet bennem.

Nálam ez minden kutyára igaz amúgy,de tudom van,olyan aki ránéz egy kutyára és fél tőle..lehet az akár milyen kedves,kicsi,nagy de ez ilyen, valaki meg a póktól fél,ha csak ránéz rosszul van..stb (pókokkal sincs bajom :D csak példának írtam )

2013. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!