Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatvédőrség mennyi idő...

Állatvédőrség mennyi idő alatt megy ki ha értesítik őket? Ha nincsenek otthon vagy nem engedikbe őket ugye a kutyát elviszik és valahogy megbűntetik a gazdáját?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
sajnos kénytelen voltam értesíteni őket e-mailbe,mert láttam egy csont sovány,félméteres láncra vert kutyát akinek nem lehetett sok hátra
2013. jan. 31. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mehetnek be, mert az magánlaksértés lenne. Rendőrrel bemehetnek.
2013. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az adott bejelentésnél a kiszállás függ az adott helyzettől, helyszíntől, milyen felkészültésg kell, kell-e hatóság, stb.


Ha nincsenek otthon, akkor értesítőt hagyunk, ha nagyon gáz a helyzet, akkor a hatóságtól azonnali beavatkozást kérünk.

Kutyát csak úgy hasraütésre nem hozhatunk el.


ÉS mivel nem vagyunk hatóság, így a büntetések kiszabásában sem mi vagyunk az illetékesek. Mi csak segítjük a hatóság munkáját, megtesszük a feljelentéseket, stb.

2013. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Javasolnám őket. Róluk lehet tudni, hogy tényleg ugranak. Mindenhol vannak önkénteseik és számos más csoporttal összeköttetéseik.

Egy próbát megér. Szép nagy emberek nem nagyon szoktak vitatkozni velük és van már rutinjuk.

2013. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez szőrnyű :( pedig szegény kutya az utólsokat rúgja vagy lehet,hogy már....:(

utcáról pedig nagy szerencsével lehet csak meglátni szegényt ezért nem látták gondolom még mások...vagy csak nem érdekli őket:(

2013. jan. 31. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Merre van ez a kutya?
2013. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha látni a kutyát kintről akkor szükség esetén rendőrséggel bemehetnek, mi is hoztuk már el így kutyát nem egyszer. Hol van a kutyus?
2013. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy mondta egy szomszéd mia helyzet én meg meglestem.....az utcáról csak úgy látni ha belesel....
2013. jan. 31. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jó, de hol van?? Melyik városban?
2013. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!