Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtiszta...

Szerintetek ez fajtiszta pit-bull?

Figyelt kérdés

üdv. Vásárolni szeretnék egy pit-bullt és az egyik hirdető portálon találtam egy 10 hónapos,elvileg fajtiszta pit-bull szukát. A törzskönyvében valami oknál fogva red-nose steffi-ként van feltüntetve.

Íme pár kép róla:


[link]

[link]

[link]


Kérném a szakértők segítségét,hogy segítsenek - ránézésből fajtisztának tűnik-e! Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2013. febr. 1. 17:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2013. febr. 1. 18:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Sajnos igen vannak ilyen senkiházi emberek akik szenvedtetik a jószágokat :(
2013. febr. 1. 18:56
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fajtatiszta.. Megkérdezhetem, hogy mennyit van arcuk elkérni ezért a kutyáért?
2013. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

nem fajtatiszta. Max jellegű de még az sem. Erős keverék.


Igen sajnos nagyon sok az ilyen "csaló" keverék kutyákból akar pénzt... Minap csivava-yorki mixet láttam 25ezerér. Hát a pofám leszakad még ha csak 5 ezer vagy max 10ezer az még oké..de 25 ezer?? :D


Vigyázzatok!!!!


Meg hirdetnek EXTRA MINI palotapincsiket, bochonokat..holott olyan nem is létezik még..Mo.-n. :)

2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"red-nose steffi-ként van feltüntetve. " a steffit te írtad el, vagy így van dokumentálva?


először is, staffi semmiképp, messziről ordít róla, másodszor pit lehet egy pár csepp van benne, de a feje iszonyú ronda, igaz a teste is, 10 hónaposhoz képest iszonyú "göthös" teste van, hol vannak a rágóizmai? az enyém még csak 5 hónapos de messze nem így néz ki, sőt most kezdett "emberesedni". a farka is rövidnek tűnik nekem. de az a "semmilyen" fej azzal a hosszú orral sehogy sem tetszik. amúgy vicces de egy az egyben úgy néz ki mint a szomszéd keveréke. szegény kis keverék kutyó ott szenved a láncon a hóban. amúgy érdekes hogy ennek a kutyának van törzskönyve még ha staffiként is, de se nem pitbul ez a kutya se nem staffi az hétszentség.

2013. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag törzskönyveset vegyél (amiben pit bull terrier szerepel...) vagy mentett kutyát fogadj be, mert ilyen hirdetéseket böngészni teljesen felesleges. Leígérik neked a csillagokat is egy fajtajellegű keverékért, nem ismered a kutyát, a múltját, és ez egy ilyen fajtánál nagyon veszélyes, így ne adj ki egy forintot se.
2013. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezekszerint amit írtál, hogy fel van tűntetve, akkor az biztos nem törzskönyv....
2013. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne mennyit kér érte, csak kíváncsiságból!? Amúgy szerintem szólj az állatvédőknek, gondolom szaporította a kutyát (nem biztos) ez a lánc nem haladja meg a 2m-t szerintem,és a lánc állapota, hát tiszta rozsda, biztos, hogy az a kutya még nappal sincs elengedve, nem hogy éjszaka, és amúgy a kutya házában nem ártana rendet tennie néha....
2013. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

25000-et kérne érte!

Köszönöm a segítséget,mindenképp értesitem az állatvédöket!

2013. febr. 2. 00:29
 20/24 anonim ***** válasza:
csak úgy megsúgom, ennyi pénzért, ne vegyél sehol se kutyát, ordít róla már akkor, hogy nem fajtatiszta, de menhelyeken is vannak fajtatiszta kutyák, meg fajtamentőknél is, az ilyenekkel meg ne is foglalkozz.
2013. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!