Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust szeretnék, melyik...

Kutyust szeretnék, melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kis pincsim van még

2013. febr. 2. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Az újjfunlandit ajánlóm kedves okos és imádja a gyerekeket akár lakásban akár kertben is tartható a legszelidebb fajták közé tartozik itt egy videó ez majd mindent elmond

[link]

2013. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 plüssvakond válasza:
16%
Magyar vizsla! A családunkban hosszú évtizedek óta vizsla A kutya, az első óta másra nem is gondoltunk.
2013. febr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
13%
golden retriver
2013. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Border Colly :) nagyon okos kutya
2013. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó h mindenféle infó nélkül toljátok az arcába a fajtákat..... Az senkit sem érdekel, h mennyi szabadideje van? Mennyire sportos ember? Mennyi pénze van (igen, nem mindegy h egy dogot vagy egy csivavát kell etetni)? Milyen fajátakt kedvel? Kinti vagy benti kutya? Van konkrét célja vele, vagy csak házikedvenc? Sok-sok előzetes kérdés van, de ti csak mondjátok és mondjátok....
2013. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a sok okos dobálózik az értelmesebbnél értelmesebb ötleteivel, addig hadd tegyek fel néhány kérdést. Mennyit foglalkoznál vele naponta? Mennyit sétáltatnád, mennyit tanítanád, mit és mennyit sportolnál vele? Mennyit szánsz a vételárra? Járnál vele kutyaiskolába?
2013. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nem tom mit vtok oda. én azért ajánlottam azt a kutyafajtát, mert nekem az van. de tényleg semmi konkrétumot nem írt, h mi az elképzelése
2013. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát olyat lehet ajánlgatni ami neked van.... Akkor én is ajánljam a rotit, közben lehet h egy 12 éves lányka ül a gép másik végén a 80 éves nagyijával? Ugyan mi a francot csinálnának egy rotival????

Csak úgy hasraütésre SOHA nem ajánlunk kutyát, ahogy gyógyszert meg semmit sem. Képzeld el, h valaki beírja h fáj a feje, mit vegyen be. Te mondod h algopyrin. Ő jókedvvel beveszi, aztán lehet h eszébe se jut, h pyrinérzékeny. Szépen befullad tőle vagy valami, mert te háttárinfók nélkül ajánlgatsz.

2013. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi elképzelésed az adott fajtáról, akkor menj el egy menhelyre ! Minek akarsz fajtatiszta kutyát, ha azt sem tudod mik a fajtajellemzők?
2013. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ezért ajánlottam az újfunlandit mert kint is bent is tartható ha szeret kocogni futni az újfunlandi azt is bírja idősek és gyerekek mellé is alkalmas kutya fajta könnyen tanítható fajta nagyon türelmes így kezdő kutyatartóknak is ideális fajta. meg egy videót is linkeltem ahol elmondják a kutya főbb jellemzőit

Pont az infok hiányában nem ajánlottam más fajtát

2013. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!