Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék megmenti egy...

Nagyon szeretnék megmenti egy kutyust, és menhelyről elhozni, de félelmem van, szerintetek?

Figyelt kérdés
az a kutya pl egy német juhász amit onnét hoznék lenne már 2 éves látszólag rendesnek , tűnik de nem nálam szocializálódott nem tudom , hogy bánt vele az előző gazdája és félek , hogy nem birok vele és megtámadna , szerintetek ez lehetséges?
2013. jan. 29. 19:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nyugodtan fogadd örökbe! Ha kihozod, hálás lesz, és esze ágában sem lesz megtámadni téged.
2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
45%
Félsz hogy megtámadna? Miért támadna meg? A menhelyi kutyák nagyon hálásak! Nekem 2 van, mindkettő nagyon hálás, és 100%ig megbízok bennük, az egyiket 4 hónaposan, a másikat 6-7 hónaposan hoztuk el, a nagyobbikkal többet kellett küzdeni, mert szemtelenebb volt.
2013. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%

és félek , hogy nem birok vele és megtámadna , szerintetek ez lehetséges?


ha ár eleve így gondolkodsz akkor azt hiszem a legjobb ha nem hozod ki. hiába írunk mi itt bármit, ha benned mindig ott lesz a félelem.



esetleg még ha megoldható javaslom hogy a lehető legtöbbet látogasd és a lehető legtöbbet legyél vele együtt. ha ezalatt eloszlik a félelmed akkor hozd ki.

2013. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:23


azért egy pár hónapos kölyökkutya és egy kifejlett 2 éves éppen felnőtt kutya között van egy kis különbség.

2013. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ez eszembe se jutott , persze mindig nem félnék , hanem még az elején még velem van , a német juhász úgy is olyan fajta aki könnyen vált gazdit :) köszi mindenkinek!
2013. jan. 29. 19:26
 6/43 anonim válasza:
100%
Bár nyilván a kutyák között is van rossz természetű, szerintem kicsi rá az esély. Egy mentett kutya nagyon hálás, ők nem olyanok, mint az emberek, a gondoskodást és a szeretetet általában nem harapással, hanem feltétlen odaadással hálálják meg. Ha nagyon aggódsz, látogasd meg többször is a kiválasztott kutyust mielőtt elhozod, sétáltasd meg stb, úgy tudom, van rá lehetőség. Akkor jobban meglátod, milyen a természete. Nekünk volt mentett, sőt utcáról befogadott kutyusunk is, a legnagyobb probléma egy kis terriernél volt, de az is csak annyiból ált, hogy csavargós maradt nagyon, mivel egy több hektáros erdei iskolában volt mielőtt elhoztuk. A másik kettő ilyen kutyánk nagyon rendes volt, pedig valószínűleg mindkettőt bánthatták mielőtt egyikük menhelyre, másikuk utcára került. Inkább harapták volna meg magukat mint minket, sőt, egyikük meg akart védeni a seprűtől minket, mert valószínűleg azzal verték. Szóval szerintem, ha nincs valami komoly mentális baja a kutyának, akkor nem lesz baj :)De tényleg kérdezd meg h előtte elviheted-e párszor sétálni, meg látogasd, hogy jobban kiismerd mielőtt hazaviszed :)
2013. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
ja 3 ! 4 esnek is igaza van ,
2013. jan. 29. 19:27
 8/43 A kérdező kommentje:
undorodok azoktól az emberektől akik bántják a kutyájukat nekik egy szelet kenyeret nem adnék nem , hogy állatot
2013. jan. 29. 19:30
 9/43 anonim ***** válasza:
a 3as és a 4es is én vagyok. és a kettesnek szántam. ugy látszik ugyanabban az időben írtunk (2 és 3)
2013. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
ne aggódj a kutya miatt, én egy kóbor kutya miatt nem izgulok ha találkozok vele az utcán, nem úgy mint néhány embertől, akit meglátok és szívrohamom lesz szinte... amúgy én azt, aki bánt egy állatot nem neveznék embernek...
2013. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!