Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini Yorki vagy Csivava?

Mini Yorki vagy Csivava?

Figyelt kérdés
Nem tom melyiket vegyem meg mert a Csivava jobb lenne mert alergiás vagyok.De a mini Yorkit sokal könyebben lehet tanitani.Mind a kettő meg fogot engem léci segitsetek dönteni.

2013. febr. 2. 19:41
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
23%

Képzeljétek de van olyan h mini yorki!Olyan nincs h mini csivava!

Én a csivavát ajánlom, nekem is az van, régen volt yorkim de a csivava sokkal jobb!

És mivel nekem is mini yorki-m van, mondhatom, hogy van olyan, hogy mini yorki

2014. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Meg mini bichon is van, fogadjunk...

Én komolyan elhiszem neked, h van, ha belinkeled nekem a miniatűr yorkshire terrier hivatalos fci, vagy bármilyen fajtagondozó által előrt, hivatalos standardjét.

2014. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
a mini yorki nem egy kulon fajta..hanem azokat mondjak mininek amik ketto kg alatt vannak.ez gentika a kutyaknap is mint az embereknel h nem mindenki egyforma magas egyforma sulyu.remelem ertheto voltam
2014. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem külön fajta, ezt értem. Akkor is lennie kell egy külön leírásnak, mint a toy, törpe, közép és órás uszkárnak... Mutasd meg kérlek!
2014. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

[link]

tessék ;) itt le is írja :D

2014. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
-.-
2014. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

[link]

Menj le az igazi yorkie részig...

2014. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
istenem-.- Mini Yorki letezik -.- A szomszedom kutya tenyeszto...direkt megkerdeztem neked...Azt is yorkinak hivjak ami mini yorki csak az kisebb -.-
2014. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fuuuuuuu, tenyésztő, mi?
2014. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!