Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel elérhetem h ne kapjon...

Ezzel elérhetem h ne kapjon bélcsavarodást?

Figyelt kérdés

minden étkezés után láncra kötöm 1 órán át, és csak utána engedem szaladgálni.

másik kérdésem: hogy ne kapjon el semmi fertőzést, kenni kell valamilyen krémmel. de milyen krémmel mennyibe kerül és milyen gyakran? ( udvari kutya).


2013. febr. 3. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen fertőzést milyen krémmel? Mivan ?

Egyedül nem fog bélcsavarodást kapni.. gondolom magától nem hempergőzik.. ha meg igen láncon is fog..

2013. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha evés után futkározik attól kaphat bélcsavarodást. ezért gondoltam a láncra.

földben élő állatoktól kaphat fertőzéseket. legalábbis így tom.

2013. febr. 3. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Bélcsavarodást akkor kaphat, ha vmi nem vagy nehezen emészthető, esetleg túl nagy kaját, tárgyat nyel le (csont, játék, stb), nem a kaja utáni futástól, ez sztem hülyeség. A talajlakó állatoktól se kaphat el sztem semmit. Ha féregteleníted rendszeresen meg megvnnak az oltásai akkor semmi baja nem lesz. Eddig szinte az összes kutyánkat kint tartottuk, sose kaptam el semmit. Am meg gondolj bele: van kutya amelyik a saját sz@rát eszi, mégsincs semmi baja, egy földigilisztától tuti nem kap el semmit..:D
2013. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kaptam helyett kaptak :D
2013. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem bélcsavarodásról,hanem gyomorcsavarodásról van szó.Ez bekövetkezhet akár egyetlen rossz mozdulattól is.

Lánc helyett nem tudnád bezárni valami nyugodt,csendes helyre evés után 1-2 órára?

Mondjuk az enyémeknek evés után 3 óra hosszat szigorú pihi van.Az ágyban horkolnak :)

2013. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúú, nem is tudtam h ilyen van :O
2013. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van bizony,és életveszélyes állapot,azonnali műtétet igényel.

Sajnos láttam már gyomorcsavarodásos kutyát.Nem az enyém volt.Sajnos meghalt,iszonyú fájdalmak között,mire a dokihoz értek vele.

Azóta borzasztóan vigyázok a sajátokra.

Sok kutya felébred a műtét után,de nem sokkal később meghal.Nagyon durva.

2013. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát az a lényeg, hogy kaja után várni kell a sétával? Mennyi időt?
2013. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!