Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tudja hogy tudom...

Valaki tudja hogy tudom rávenni az anyukámat hogy vegyen nekem egy kutyát?

Figyelt kérdés

Valaki tudja hogy tudom rávenni az anyukámat hogy vegyen nekem egy kutyát, tudom hogy nagyon tetszik neki is, de van egy kis tesóm, aki 4 és fél éves, nagyon rosz, folyamatosan vonyít, és ordí, a szobájába nem lehet bemenni mert okkora kuoi van...akinek van tesója szerintem tudja milyen ez!!!

És amikor megkérdezem, hogy mért nem kapok, akkor természetesen azt mondja hogy nézzek csak rá, és azt mondja hogy ha lenne ég egy kutyánk is és akkor az én szobám meg kutya kakával lenne tele, és nincs rá szükségem, DE IGEN IS VAN RÁ SZÜKSÉGEM.... Azért mert amikor például ugy érzem hogy szükségem van valakire akinek kibeszélhetem magamat.... És általában be futok a szobámba- mivel anyukám fórdító és amikor be megyek és lekezdek vele beszélni akkor le írja még azt a fejezetet amit írt, és azt mondja hogy most dolgoznia kell... ugyhogy nincs kivel beszélnem - akkor befutok a szobámba és ugy érzem hogy sírhatnékom van. És úgy gondolom hogy ha lenne egy kutyám akkor ki tudnám sírni magamat és holnapra sokkal jobban érezném magamat, tudom hogy hülyén hangzik, de szerintem ti is éreztetek így valamikor már. Lehet hogy ez nem ide való téma de valahogy elkellet mondanom valakinek a bajomat...

És azt is szokta mondani anyu hogy egy kutya nagy felelőség, én ezt tudom, de imádom a kutyákat, és az állatokat, de nem tudom hogy elmondani neki, mert egyböl mondja hogy az csak egy nnnnnyyyyug lenne, már nevet is tudok a nemlétező fú bichon havanesémnek.

Írjatok létszi, és ne nézzetek hülyének!!!:´(

???


2009. szept. 3. 23:03
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
0%
Minek kutya, ha a tesód úgyis vonyít?
2010. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
18:28-as nem hiszem ha egyszer lett egy testvérem akkor már vége a világnak, és nem csinálhatok semmit...
2010. márc. 31. 18:58
 13/16 Akiteki ***** válasza:
Amint nagykorú leszel.
2010. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kutyát akarsz?

Esetleg egy kisebb háziállat nem jöhet szóba?

Pl egy patkány. Azt könnyebb tartani, olcsó és mindent megeszik amit te :) Egy ketrec kell neki, és kirakhatod sétálni a lakásba amikor akarod. Szoktathatod hogy rajtad legyen, viheted ide-oda. Egyébként nagyon okos és jól tanítható állat a patkány. Bár sokan félnek tőle, pedig aranyos és ha jól neveled nagyon kezesek tudnak lenni.


Egy kutya az problémásabb, muszáj levinni naponta többször sétálni, mindig drága húsokat kell ennie, és ha véletlenül beteg lesz, akkor iszonyat pénzeket el tudnak kérni az orvosok a gyógyításért.

2010. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Akiteki ***** válasza:

Anyapótlónak, emberi kapcsolat pótlónak semmilyen állatot sem kéne tartania.

Inkább elmenni családterápiára, mert nem a gyerekkel van a gond, hanem a mamával.

2010. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó az állat, ha magányosnak érzed magad, de valóban ne akarj ebben a szituban kutyát!Mindenkinek,aki lebeszélt róla (észérvekkel!)igazat adok.

Támogatom az az ötletet, hogy kis puha, szőrös kisállatot tartsál, akár tengerimalacot( az is aranyos, nem harapós, ölbe veheted) és egyedül is simán tudod gondozni.

és valóban jó az önkéntesség is állatmenhelyen.

Egyszer úgy is lesz kutyád, tuti, ha ennyire akarod, meglátod, csak várj még.

2010. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!