Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni anyukámat,...

Hogy tudnám rávenni anyukámat, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos...és mindig mondom neki, hogy fogyjon le..legalább 10 kilót, de nem hajlandó semmit se tenni érte!

Annyira fáj. Örülnék, ha kicsit adna magára.

Van, aki hasonló cipőbe jár??


2011. szept. 3. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egészsége miatt aggódsz, vagy a külseje miatt szégyenled anyádat?

Te hogy nézel ki?

2011. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha anyukád így jól érzi magát, akkor hagyd, ne szólj bele, ha zavarja, akkor majd magától lép.:)
2011. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj neked anyukád súlya? Törődj csak a saját testeddel.
2011. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mondta, hogy túlsúlyos, vagy te találod annak? Apukádnak mi a véleménye a kérdésről? És ami a legfontosabb, ő jól érzi-e így magát? Ha igen, hagyd rá.


Nem mindenki olyan típus, hogy képes lemondani a laktató étkezésekről, csak hogy vékony maradjon. Van, aki hedonistább, szeret jókat enni, és nem zavarja, ha emiatt kerekebb. Ettől senki se rossz ember.


Másik, hogy nem biztos, hogy van ideje eljárni tornázni, vagy ha mégis akad szabadideje, pont arra vágyik a sok munka után.

2011. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

És nem vágott jól pofán?

Szégyelld magad és foglalkozz saját magaddal!!!!

Neki pedig biztosan "annyira fáj" hogy a szavaiddal éljek, hogy egy ilyen gyereket hordott a szíve alatt 9 hónapig és nevelt eddig!

2011. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a kinézetével van gondja a kérdezőnek. Az én mamám 160cm és 112 kg. Állandóan fullad, a szívét is állandóan vizsgálják, magas vérnyomás beteg és még sorolhatnám.

Egy kis plusz elmegy, magas emberen megint más, de tud ez súlyos is lenni.

2011. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de azzal hogy örülne ha adna magára, a külsejére célzott.

Képzelem hogy eshetett anyukádnak hogy ezt mondtad neki!

2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

56 eves...173cm..es 115kg....igen..megtudom allapitani, hogy tulsulyos...nem mozog semmit, ha megkerem, hogy setaljon el velem boltba, ami 500m mar leveri a viz, hogy nincs kedve....amikor igazan nem artana neki. Rafogja a hizast minden hulyesegre. Apu is mondja neki kicsit utalva, hogy nem kell annyit enni.

En 178cm vagyok es 72 kilo. Nem tusom miert az a fontos, hogy en hogy nezek ki. Nekem is van minimalis sulyom, de teszek erte. Elakartam hivni biciklizni is..akkor is a kifogas, hogy majd ekkor-akkor...amikor sorra kerult volna, hogy na most akkor, hogy o nem akar.... Ez nem nornalis. Igy nem lehet elni. Tesom 2 gyerek utan is mondta neki hogy 10kilo is annyit szamitott neki, amikor lepcsozott... Arra jerem, hogy nem kell 60kilonak lennie, de kedvemert erje el azt hogy 90en vhannyal kezdodjon a sulya..es o is jobban erezne magat, hogy kicsit csinosabb. Aztan lehet megkovezni....-.-

2011. szept. 4. 09:24
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen adjon magara...mert tenyleg annyira minden mindegy mar neki...azt se erdekli hogy nez ki..ok most meg ennyi..de 2ev megint plusz kilok....aztan majd meg se tud mozdulni??? Amikor elmentunk kirandulni a csaladdal mki mente a kitandulo utat a hegyeknel...o meg kifulladt az elejen es ott ult?? Milyen erzes szerintetek?? ? Annyira jo lenne menni vele ide-oda, mint anya-lanya...setalgatni...jokat beszelgetni. De semmit se lehet....es nekem ez hianyzik...20eves vagyok..jol esne ha tudnek beszelgetni jokat..
2011. szept. 4. 09:30
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem is tudtam, hogy a túlsúlyos emberekkel nem lehet beszélgetni...
2011. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!