Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne anyukámat...

Hogyan lehetne anyukámat rávenni, hogy pihenjen, lazítson végre?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes a munkája, tanítónő, idén nagyon problémás diákjai vannak, fejleszt is, több, mint 25 éve tanít, de közveszélyes diákja ezelőtt soha nem volt, most téli szünet van, és még most se pihen, ugrál, pattog, karácsony előtt sütött-főzött annyit, hogy nem fér a hűtőbe, csak ha elfárad, veszekszik, nem ül le pihenni, kiment volna most vásárolni, de nincs nyitva, ahova akart, én dolgozom 2 ünnep között is, munka mellett szakdolgozatot írok, legalábbis, amikor van rá időm, csak ha éppen ezt mondom, én vagyok a rossz, nem tudok máshol tanulni, mert géphez vagyok kötve, és már nem lenne sok. Minden esetre mindenkinek rossz, hogy anyu nem tud pihenni, pedig kéne, és ezt ő is tudja, és mégse tud leállni.
2009. dec. 26. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjen orvoshoz, mert ez egy betegség kezdete, itt olvass utánna:


[link]

2009. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!