Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet olyan kutyával...

Mit lehet olyan kutyával csinálni amelyik nem eszi a tápot?

Figyelt kérdés

Sokfélét kipróbáltunk már, azt tanácsolták,hogy rakjuk elé ki a tápot és ha nem eszi meg akkor úgy járt, de utána sír nekem,hogy éhes és megsajnálom na meg idegesítő is..

Royal C-t kiskorában még ette ledarálva, de aztán már nem, Happy Dogot sem, Belcandohoz hozzá sem nyúlt.. most voltunk az állatorvosnál kaptunk halas próbacsomagot, de ez sem kell neki. Inkább csirkehúst,virslit, házikosztot, zöldségeket eszik..majdnem mindennap főzni kell neki,de van mikor elfelejtünk venni és ilyenkor jó lenne,ha megenné a tápot is.


Mit lehet vele csinálni?


2013. febr. 5. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

komolyan, olyan ez a táp-házikoszt téma, mint a gyerekeseknél a tápszer-anyatej.


Én nagyon sokáig házikoszttal etettem, kaptak tésztát,rizst, mindig volt hozzá hús és zöldség is, olyan arányban, amit az állatorvos mondott, napi kétszer, mégis olyan volt a 3ból kettő, mint akit éheztetnek, pedig bőséges adagot kaptak..

Amióta átváltottunk a Brit tápra, mindkettő végre szépen néz ki, sokkal jobban beállt a székletük, a szőrük is fényesebb, pedig mondom, mindent úgy csináltam és olyan arányban, ahogy a doki mondta, tojást is kaptak a szőrükre stbstb.

Szerintem azzal semmi probléma, ha valaki csak és kizárólag tápon/házikoszton tartja a kutyát, nem feltétlenül a kényelem miatt választják az emberek a tápot, hanem kiszámoltam, hogy nagyjából ugyanott vagyok a táppal is, mintha főznék rájuk, sőt a főtt kaja, van hogy drágábban jönne ki. Ettől függetlenül fognak kapni ugyanúgy házikosztot, de amíg valaki minőségi táppal etet, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.

2013. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!