Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatos út? (Kérdésed túl...

Illatos út? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Illatos útról IDEIGLENES BEFOGADÓként hozhatok ki kutyust?

Írtam már nekik e-mailt de semmi..telefon nem csörög ki..gondoltam hátha valaki van aki tudja, hogy ott mi hogy működik.



2013. febr. 6. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott tudtommal nincsen ideiglenes örökbefogadás, inkább a Noét keresd meg.
2013. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illatoson nincs ideiglenes befogadásra lehetőség sajnos. Ott vagy kiviszed a kutyát vagy nem.
2013. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az Illatos út ugyanis nem menhely, hanem sintértelep. Ott nincs ideiglenes befogadás. Viszont esetleg lehet, hogy egy szervezet kihozza, ha komolyan gondolod a dolgot. Ami azt jelenti, hogy nem 1-2 hétre, nem 1-2 hónapra, hanem esetleg fél-egy évre is vállalnod kell a kutyát, mindaddig, amíg gazdihoz nem kerül. Akkor is, ha esetleg szocializálni kell még, akkor is, ha bepisil vagy bekakil, akkor is, ha esetleg szeparációs szorongás miatt ugat vagy rombol és akkor is, ha valami betegség miatt esetleg napi kezelésre, gyógyszerezésre, ápolásra szorul. Gondold meg, mert az ilyen kutyákat nem lehet hetente dobálni.
2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most hozok menhelyről egy kutyust! Nemrég fedeztem fel az Illatos úti kutyákat.Idős kutya tudom hogy időseket nem igazán fogadnak örökbe! Akkor felveszem a kapcsolatot egy ismimmel akik ideiglenesbe hozzám hoznák :) Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!