Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek ajánlanátok a Shar...

Kinek ajánlanátok a Shar peit? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni, vagy fajtamentőktől örökbe fogadni egy Shar peit. Mi a véleményetek erről a fajtáról? Külleméről, jelleméről? Milyen embereknek ajánlanátok?

Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének!

Köszönöm!


2013. febr. 6. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon drága fajta... rengeteg fajtabetegsége van, könnyen gombás lesz a bőre, plasztikázni kell a szemét és még sorolhatnám!


nekem ninsc shar peim de egy ismerősömnek van egy 9 éves és nem tudja megmondani, hogy hány szem, száj, fül, plasztikája volt meg rengeteg betegsége.. én nem ajánlom!

2013. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
A shar pei nem való mindenkinek nagyonon tapasztalt kutya tartóknak ajánlom csak aki határozott, erős kezű és következetes. a kinézete szerintem ronda, de ez magán vélemény
2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aranyos és barátságos kutya de tényleg nem való kezdőknek. Plusz a bőrével sokat-sokat kell foglalkozni. Ha tényleg ilyen fajtát szeretnél, készülj fel arra is, hogy lehet sokat kell járkálni vele az orvoshoz.


De akiket én ismerek, azok nagyon cukik és játékosak, kedves kutyák. :)

2013. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van. Első és második kutyaként vettem őket, de édesapám több, mint 40 éve kutyázik, ennek ellenére az elsőt elrontottam (kaptam is apámtól rendesen miatta), a fejemre nőtt, utána kissé nehéz volt helyre hozni, de nem lehetetlen, másodikkal semmilyen problémám nem volt. Az idősebbnek jelentkezett egy minimális parlagfű allergia, de hála istennek tényleg nagyon enyhe, ha nem érintkezik vele elő sem jön, ha odafigyelek és kiszedem szépen az udvarban nincs semmi probléma. Orvoshoz csak a kötelező oltásokkal járunk, más baj nincs. Küllemre nem egy szépség, de nekem tetszik. Makacs, idegenekkel tartózkodik, nem ugat feleslegesen. Szocializálni kell már kiskorától, mint minden más kutyát.
2013. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!