Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnyugszik ivartalanítás...

Megnyugszik ivartalanítás után a kutya?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős, meg hogy milyenféle viselkedés miatt tetted fel a kérdést, mert van amire az ivartalanítás nem megoldás.
2013. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ivartalanítás nem egy csoda módszer amitől a kutya nyugodtabb, okosabb, vagy engedelmesebb lesz... az ivartalanítás azért kell, hogy a kutya ne szaporodjon feleslegesen (valamint az én véleményem szerint a kutya csak szenved amikor rajta van az inger, hogy menne és csinálná de közbe meg nem tudja..)


Amúgy hogy a kérdésedre feleljek általában a dominánsabb kutyák nem lesznek annyira dominánsak, a makacsok kicsit engedelmesebbek lesznek hisz nincs az a sok szuka szag (kanok esetén) ami érdekelné őket, kevesebbet szagolnak és jelölnek!

2013. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a magatartás tűnik csak el, amit a nemi ösztönök váltanak ki a kutyából, a természete nem változik.
2013. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló amit írt:

A kan tacsimmal szó szerint ez történt :)

2013. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.border collie kutyákról van szó ( kan és szuka).egyik a másikat tereli és többször össze is verekszenek, mert az egyik nem hagyja békén a másikat.tudom a terelő ösztönük nem változik!

hallottam, hogy ívartalanítás után megnyugszanak a kutyák, de akkor gondolom ennél a fajtánál ez ki van lőve :-D .

2013. febr. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!