Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet feloldani egy...

Hogy lehet feloldani egy parancsot?

Figyelt kérdés
PL a feksziknél, vagy a lábhoznál. Mert ezeket már megtanultuk, csak nem tudom hogy kell feloldani. Végül magától feláll, de ez nyilván nem tesz jót a feladatnak.

#kutya #nevelés #parancs feloldás
2013. febr. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én a "jó"-val szoktam feloldani, és labda. Fekszik-nél próbáld a két lába közé ledobni a jutalmat, lábhoz-nál pedig a bal kezedből kapja.
2013. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egy másik paranccsal, vagy "feloldó szóval", pl: mehetsz. Ha klikkert vagy klikkelő szót használsz, az automatikusan feloldja, hiszen olyankor megy a jutalomfalatért.
2013. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem használok klikkert.

De hogy tanulja meg,hogy a mehetsz, az mehetsz? :)

Bocsi, biztos nagyon buta kérdés, de nézzétek el nekem, első kutya és még friss. :)

2013. febr. 7. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, mindenhol olvastam, hogy fel kell oldani a parancsot, különben azt hiszi, akkor mehet, ha akar, de nem tudtam, hogy konkrétan mi az, hogy feloldani. Úgy csinálom, hogy leguggolok mellé, és hirtelen felállok, mintha el akarnék szaladni, közben megveregetem a mellső lába fölött az oldalát (hogy csontot érjek, ne fontos belső szervet), a vezényszó pedig a FUTÁS!, de nem szigorúan, hanem kedvesen.
2013. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A feloldás egy elengedő szó, ami bármi lehet: a lényeg, hogy a hangsúlyod legyen feloldozós (kedves, könnyed, nyugodt). :) Így nagyon hamar megtanulja azt a szót. De ha jól mondod ki, akkor már az elején is érteni fogja. Esetleg lendíthetsz egyet a kezeddel hozzá, ha nem érti.
2013. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. febr. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!