Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazahoztam az utcáról egy...

Hazahoztam az utcáról egy kutyust. Folyik kicsit az orra, sokat liheg, álmos nagyon. Mit tudok vele csinálni hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, hiszen semmit nem tudsz róla. Az orrfolyás komoly betegség tünete is lehet. Jobb, ha megvizsgálják.
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván kimerült is nagyon, hisz kitudja mióta van az utcán. Mindenképp vidd el állatorvoshoz, mert az orrfolyás kismillió betegség tünete lehet!
2013. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
állatorvos úgyis kell bele csip oltás féreghajtó ez olyan 10-20eft ha még így is befogadod?
2013. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ideiglenesen van nálam, amíg találok neki gazdát. Nincs egyáltalán pénzem állatorvosra, de gondoltam nem hagyom megfagyni az utcán. Valami itthoni megoldás?
2013. febr. 7. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
holnap menj el állatorvoshoz, hogy nézze meg, hogy van-e benne chip, lehet, hogy valakinél nyitva maradt a kapu, és gondolta elsétál, közben a gazdái lehet, hogy keresik.
2013. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közeletekben állatmenhely, vidd el oda. Nyilván nem fogják tudni bevenni, mivel mind dugig vannak mostanában, de kötnétek egy ideiglenes befogadói szerződést és akkor a menhely állatorvosa ellátná, neked nem kéne az orvosi kezelésért semmit fizetni. Én már kétszer lettem így ideiglenes, utcán összeszedett kutyával.
2013. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Otthoni megoldás nincs, mert nem tudod mi a baja. Mondjuk ha tudnád is diagnosztizálni, a gyogyszer felírásához mindenképp állatorvos kell. Ha nincs pénzed, akkor csak az a megoldás marad, hogy keresel neki egy olyan ideiglenes befogadót, aki vállalja a felmerülő költségeket.
2013. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolgot javasolt valaki azzal, hogy kérd a menhely segítségét. Valószínűleg nálad marad a kutya, remélhetőleg némi kaját tudnak adni, jobb esetben az orvosi költséget is állják (bár ha csak orrfolyás, nem valószínű).


A legjobbat azzal teszed neki, ha egy-két napig békén hagyod, csak figyeled. Kaját több részletben kapjon csak.

2013. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a sok lihegés szerintem a stresszre utal, de nem vagyok benne biztos. nézd meg az ínye színét is, és tényleg kéne neki a doki, hogy legalább chipet nézzenek benne. Az is jó lenne, ha képeket csinálnál róla és felraknád netre,mert lehet, hogy valaki keresi.
2013. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz, lehet benne chip és akkor visszakerül a gazdájához. Vagy menhely, és kérsz segítséget. Holnap vidd el, addig hadd pihenjen.
2013. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!