Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya kiad vmi hangot...

KiaraMira kérdése:

A kutya kiad vmi hangot miközben szül vagy totális csendben van?

Figyelt kérdés

A kutyám bármelyik percben szülhet de kint van a házában, és nem tudom, hogy meg fogom e hallani ha beindul a dolog?!

Vagy esetleg ha behozom az előszobába ott megszülne?


2013. febr. 8. 21:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
Theia olvass vissza, mindenki segitő szándékkal kezdte, amig kedves kérdező ki nem fordult magából, és ocsmány módon el nem kezdett szitkozódni.
2013. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy agresszív vagyok, de inkább leszek az mint egy köcsög ítélkező f@szkalap! mint itt szinte mindenki!!

Már elmondtam h a kutyám volt orvosnál, minden oltást megkapott és soha nem szenvedett hiányt semmiben!!!! Nem sajnáltam rá a pénzt soha!!

Dögöljetek meg!!! kösz a semmit, nyomorékok....-.-"

egyébként meg! nem voltam itthon, anyukám gondozta a kutyát, így későn vettem észre h nagy a hasa! ami egyébként annyira nem is volt feltűnő, csak most a végén, és ezért nem vetettük el őket....!!!

2013. febr. 9. 21:22
 23/28 A kérdező kommentje:
egyébként meg már rég kitöröltem azt a szaros kérdést, nem tudom, hogy van még mindig itt....-.-"
2013. febr. 9. 21:23
 24/28 anonim ***** válasza:
Mi újság van? Megvannak már a kölykök?
2013. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Páran segíteni próbáltunk és reméljük hogy hasznos tanácsokat adtunk :)

Épségben megszülettek a kicsik? Minden rendben velük? Hányan vannak? :)

2013. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésetek, nem még nem születtek meg!
2013. febr. 10. 18:34
 27/28 anonim ***** válasza:
69%

Még mindig van idő ivartalanításra! Miért érzed azt, hogy jogod van játszadozni a saját kutyád életével és a még meg sem született kölykökével? Ez az, ami undort kelt minden jóérzésű emberben! És még te mondod azt, hogy dögöljünk meg...

És akkor lettél volna tisztességes, felelős ember, ha azonnal amint észre vetted, hogy vemhes a kutyád, vitted volna ivartalanításra! Így csak egy mocskos szaporító vagy te is.

2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%

"nem voltam itthon, anyukám gondozta a kutyát, így későn vettem észre h nagy a hasa! ami egyébként annyira nem is volt feltűnő, csak most a végén"


Ohh 14 elmúltál már?

Ne mond már nekem hogy nem veszed észre hogy terhes a kutya, nem feltűnő hogy tüzelés után nő a hasa?

És fel sem tűnt hogy a kutyádat felcsinálták?

Mennyire figyeltek ti arra a kutyára?

2013. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!