Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutya futtató...

Hogyan lehet a kutya futtató építését kérni?

Figyelt kérdés
Fehérvári vagyok és kiakasztó, hogy nincs egyetlen kijelölt vagy körbe kerített kutya futtató és bárhol megbüntethetnek, ha nincs pórázon a kutyám még azért is szólnak, ha 20 méteres pórázon van a kutya. Mivel vizslám van ezért nem szeretem pórázon tartani ezért kénytelen vagyok kockáztatni. Autózni elég macerás a kutyámmal,mert azt nagyon utálja meg egy benzin zabáló az autónk meg legalább 20 percet kell kocsikázni mire olyan helyre érünk ahol el lehet engedni futkosni
2013. febr. 9. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
és helyhiányal sincs gond, mert van egy csomó használaton kívüli füves terület
2013. febr. 9. 17:33
 2/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelni, mert itt a legközelebbi kutya futattó valahl 50km-re van
2013. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ja elégg ágz, hogy egy ekkora városban nincs egy tenyérnyi olyan hely ahol biztonságosan elengedni
2013. febr. 9. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Pesten egyszer az egyik menhelyen volt egy petíció azért, hogy építsenek a XV. kerületbe egy kutyafuttatót. Ha jól tudom sikeres volt. Írj egy petíciót, írasd alá sok-sok kutyabarát ismerőssel és hajrá. Gondolom ott is van valahol egy állatmenhely, akik szívesen segítenek. Egyébként azoknak is előny a kutyafuttató, akik nem szeretik a kutyákat, mert így legalább nem futkároznak az utcán a kutyák. Nálunk annyi futtató van, mégis olyan kevesen használják...
2013. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom (nem biztos) volt már ilyen petíció csak tojtak rá itt fehérváron nem nagyon szeretik a kutyákat pedig az mindenkinek jó lenne egy futtató a gyalogosokat sem zavarná a sok kutya meg az ideg beteg kis dögösöket sem
2013. febr. 9. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Na igen. Ez nálunk is jó lenne, mert erre még csak a környező városban sincs! Pedig ez sem egy kis város ahol lakom, de nincs. Póráz nélkül ugye büntetnek, meg ugye a kóbor kutyákkal is vannak gondok..hiába hogy az emberek kutyái meg vannak nevelve. Már egy ideje én is gondolkodtam hogy mért nincs... legalább egy-két elkerített park. De ugye ezzel is az a gond, érdeklődtem illetékes személy felől még régebben, hogy azt ugye jobban kéne gondozni, pl fűnyírás, takarítás, vagy például ha a kutyák kis csomagokat hagynak ott.. ( tegyük fel véletlenül a gazdi nem veszi észre) stb. Meg ugye konkrétan vannak szép számmal cigányok is vannak. A városban a padokat is vagy megrongálják vagy ellopják. Az lenne az első hogy ellopnák a kerítést vagy legalább is szétszednék..

Pedig elég jó lenne. =/

2013. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az a legnagyobb baj, hogy nem tudom melyik kutyához lehet oda engedni, mert imád játszani, de nem nagyon ismerek errefele senkit
2013. febr. 9. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
A gazdájától megkérdezed hogy milyen a kutya, és először csak pórázon engeded, hogy mit szólnak egymáshoz.
2013. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Fehérvár mellett lakom és van egy boxerem óriási energiával.Sokszor az sem elég neki ha elmegyek vele futni,mert hamar elfáradok.A helyi kutyákkal az istenért sem engedném össze,mert szinte mind szocializálatlan,láncra vert kutya.Engem is kiakaszt,hogy a városban nincs kutyafuttató,pedig szívesen bemennék a kutyámmal.
2013. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó megoldás a futtató. Én utálom, amikor sétáltatom a teljesen szociális, békés, kis termetű kutyámat PÓRÁZON és odajön egy hatalmas, agresszív kutya szabadon és úgy kell kirángatnom a szájából... Sajnos velünk már futtatóba is fordult elő olyan, hogy bejött egy ilyen kutya és a gazdája nem volt tekintettel ránk.
2013. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!