Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pestiek! Van valamerre kutyafu...

Pestiek! Van valamerre kutyafuttató vagy ingyenes agility pálya a Stadionok környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyakorolni a kutyánkkal, valamit jobban szocializálni. Sajnos itt a környéken alig lehet elengedni a kutyákat, gondolom az érthető, hogy pórázon meg nem nagyon tudnak csórik játszani.

A környéket értem úgy, hogy 20 perces körzetben vagy sok a kocsi vagy csak keskeny járda van. Egy kis parkoló szerűség van csak de ott is mindig meg kell fogni a kutyikat, ha jön egy autó.



2013. febr. 9. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A pötyös utcánál van egy kutya futtató amint van agility pálya szerűség.. Nem éppen a stadionok környéke de csak ezt tudom.
2013. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Anfiteátrum , sok kutya jár oda
2013. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Még a Pöttyös utca hagyján, mert a Népliget gyalog kb. 30-40 perc a kutyával. Onnan meg már a Pöttyös utca nem olyan sok. :)


Viszont a másikat nem, tudom hova rakták le? :D

2013. febr. 9. 21:56
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az Amfiteátrum utcára gondoltál? Tudtommal az Budán van.
2013. febr. 9. 22:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Igaz ez nem futtató, de a Városligetben mindig rengeteg kutya van, és nagy füves terület, ahol nem kell rettegni az autóktól.
2013. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ligetbe a közteresek nem szólnak hogy ha póráz nélkül vagytok ? :/
2013. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Vittük régen a Ligetbe, csak sok a köhm buta kutyás... nem egyszer az volt a gond, hogy játszottak hárman, négyen és hirtelen az egyik kutya megvadult. Meg volt már nem egyszer arra példa, hogy tüzelő kutyát engedett el a kedves gazda stb...
2013. febr. 12. 16:24
 8/17 A kérdező kommentje:
Közterest én még ott nem láttam, de egyszer két lovas rendőr direkt a kutyás brancs mellett állt meg. Az összes kutyi elkezdte ugatni a rendőröket, mindenkinek meg kellett fognia a sajátsát és mindenki ment is el... a lovas rendőrök addig nem mentek el, míg mi ott voltunk. Aranyosak...
2013. febr. 12. 16:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Nah mi lóhoz vagyunk szokva úgyhogy ilyen probléma nem lenne. :) köszi a választ.
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem szólnak a Ligetben a közteresek, ez szerintem amolyan íratlan szabály. Érdekes én normális gazdákkal találkoztam, jó kis társaság van ott. Mondjuk ha a te kutyád vadul meg, nem a többi gazdi a hülye.
2013. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!