Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pestiek! Van valamerre kutyafu...

Pestiek! Van valamerre kutyafuttató vagy ingyenes agility pálya a Stadionok környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyakorolni a kutyánkkal, valamit jobban szocializálni. Sajnos itt a környéken alig lehet elengedni a kutyákat, gondolom az érthető, hogy pórázon meg nem nagyon tudnak csórik játszani.

A környéket értem úgy, hogy 20 perces körzetben vagy sok a kocsi vagy csak keskeny járda van. Egy kis parkoló szerűség van csak de ott is mindig meg kell fogni a kutyikat, ha jön egy autó.



2013. febr. 9. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat félreértettem, de ez belefér, hogy egy-egy kutya bevadul, olyankor le kell állítani, és kész. Az én kutyámnak is támadt már ott valami böhöm shar pei keverék, gazdi sz.rt rá, leordítottam a kutyát, aztán el volt intézve a dolog:)
2013. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem az én kutyám vadul meg. De nem tudom mennyi esze van annak, aki póráz nélkül viszi ki a tüzelő szukáját....

A lovakkal meg nem tudok mit kezdeni, az összes kutya elkezdett ugatni...

2013. febr. 12. 18:33
 13/17 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, volt olyan, hogy neki estek... hát mit lehet olyankor tenni? Leállítottam én is az enyémet, odahívtam magamhoz és póráz.

Elmentünk más felé csak értitek... akkor is felidegelte az én kutyumat.

2013. febr. 12. 18:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy jól nevelt, megbízható kutya ilyen esetben is leállítható. Nekem is voltak anno ebből problémáim, hogy a kis kan kutyám visszatámadt, mikor betalálták őt. Én ilyenkor is megbüntettem, nem engedélyezem neki semmilyen formában a balhét. Majd ha látom hogy baj van, megyek és intézkedek, mint ahogy többször is megtörtént már. Azóta ha balhé van, elvonul vagy max. védi magát, ha tud, odajön hozzám, mert tudja, hogy nálam biztonságot talál. A lovakat meg mondjuk az én kutyáim sem ugatják, csak nézni szokták:)
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A lovakkal az a gond, hogy nem tudom, anno miért utálta meg őket. Menhelyről hoztuk és szinte semmit nem tudtak mondani szegénykéről. Így azért kicsit nehéz kideríteni, hogy miért ugatja a lovat...egyszer átszökött egy kerítésen és egy nagy muraközi lába között kezdett el szaladgálni. Kicsit, nagyon frászt kaptam. De 1 perc volt az egész és vissza tudta hívni párom.

Én is azt szoktam csinálni, ha netán morogna a másik kutyára ha az neki akar esni, akkor is rászólok. Tanulja ő, hogy nem szabad, ritkán van vele gond. :)

Engem az zavar, hogy más kutyáját nem nekem kell fegyelmeznem...meg honnan tudjam én egy idegen kutyánál, hogy mi válik be...?

2013. febr. 12. 18:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, jogos, hogy más kutyáját idegesítő fegyelmezni, de hát mindenhol vannak ilyen gazdik. Ezt sajnos el kel fogadni. Esetleg ha van a környéketeken lovarda, menjetek ki, és próbáld meg jutalomfalattal és klikkerrel megszerettetni vele a lovakat. Bár azért ez egy városban nem annyira létkérdés:)
2013. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De ha loviba megyünk, azért nem kell fizetni? Mármint belépőt. Mert az Aréna pláza mellett ott van egy, ott versenyek is szoktak lenni. Azt hiszem tavasszal volt valami jó kis rendezvény, el akartunk menni de valami 2000ft volt fejenként a belépő... úgyhogy úgy voltam vele, inkább költöm kajára.
2013. febr. 12. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!