Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyával egy falkaszer...

Lehet a kutyával egy falkaszerepben lenni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy a család másik tagja a falkavezér, és a kutya meg én is egy helyen helyezkedünk el a rangsorban. Ilyen lehetséges? Vagy csak alattam és felettem lehet a kutya. Ha lehetséges akkor történhetnek problémák? Ha egyikünk sem falkavezér akkor hogy viszonyul hozzám a kutya?

2013. febr. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs egyenlőség. Ha egyik családtag sem veszi fel a vezért szerepét, akkor valószínűleg a kutya fogja. Ennek eleinte semmilyen komoly megnyilvánulása nincsen egy kutyához nem értő család számára, de aki kicsit is érti a témát egyből leveszi. A gondok akkor jönnek, amikor valamit kértek a kutyától, amit ő nem akar, szóval minden egyes családtagnak a kutya felett kell állnia és ezt egyértelműen ki kell nyilvánítania.
2013. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normális esetben a kutyának mindig mindenki alatt kell lennie. az lehetséges hogy ti egyazn szinten álltok de ez magába foglalja azt hogy nem minden esetben hallgat rád, vagy nem azonnal.

ha mindenki a kutya alatt helyezkedik el a rangsorban az már eléggé problémás, röviden egy "nevetlen" kutyát eredményez. nem hallgat senkire csak ha úgy tartja kedve. ő dönti el ki lehet barát ki nem, ki mehet be a házba ki nem, elmorogja a gazdit az élelmétől stb stb.

2013. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!