Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti keveritek valamivel a...

Ti keveritek valamivel a tapot? Mivel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt husra,reszelt alma,repa,stb.Es ha igen,mennyit kevertek bele,mennyi adag taphoz?

2013. febr. 11. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen, pontosan. Aztán öntök rá tejet, és megeszem.
2013. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia, az én kölyök boxetem nem szereti a szárazat ezért zöldséglevest szoktam neki főzni és azzal öntöm fel.
2013. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem erre a kerdesre hogy nem lehet komolyan valaszolni,...de mindegy!
2013. febr. 11. 08:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem keverem. Reggel száraztáp, és vacsorára kap husit, gyümit, zöldséget.
2013. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2013. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Keverni nem kell a tápot semmivel, persze a jó minőségű tápot, esetleg csak akkor, ha nem eszi meg a kutyád szárazon. Viszont mellé lehet és kell is neki adni, túrót, natúr yoghurtot, húst, zöldséget, gyümölcsöt, stb. Persze nem állandóan, csak egyszer-egyszer. Végül is bele is lehet ezeket keverni a tápba, de szerintem felesleges, meg pl. az én kutyám kiválogatja és nem eszi meg így a tápot. Szóval mi törjük neki a tápot és pépesítjük, aztán az etetések között kap még ezt-azt.
2013. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az en kutyaim megeszik igy is,ha hust keverek bele,mert mar probaltam.Csak kivancsi voltam hogy adhatok tappal egyutt zoldseget,gyumolcsot es hust,vagy sem.Turot,tojast egy heten egyszer bele szoktam nekik a tapba keverni,almat meg repat heti 2-3x keverek a tapba.A hust eddig nem adtam rendszeresen,azert kerdezem itt,hogy ha adnam,akkor mennyit adhatok,milyen gyakran,stb.Lenyegeben nem a tap minosege miatt adnam,mert premium tappal etetek,de gondoltam megjobb lenne ha ilyesmivel kevernem.
2013. febr. 11. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valaki itt írta múltkor, hogy elvileg tápot és nyers húst nem szabad egyszerre adni, csak külön napokon, mert nagyon másképp emészti.

Én sem tudom biztosra hogy valóban így van e, azért ennek nézz utána.

2013. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Az arányoknak is nézz utána, mert ha mondjuk túl sok túrót adsz neki, az se jó. Szerintem havonta egyszer bőven elég neki túrót adni... A hússal is vigyázni kell, mert a túlzott fehérjebevitel serkenti a növekedést és egy nagytestű kutyánál az nem feltétlenül jó! Z
2013. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9es vagyok.


A zöldséget pedig érdemes pépesíteni, mert ha daraboknak nyeli le, akkor nem biztos, hogy meg tudja emészteni, főleg a hüvelyeseket! Tehát bármit is adsz neki pluszba, figyelj oda az arányokra!

2013. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!