Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amikor otthon csináltok...

Amikor otthon csináltok pizzát, akkor a pizzakémet csak rákenitek vagy ki is keveritek valamivel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Pizzára pizzakrém??

Paradicsomszósz...

2012. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én magam készitem a pizzát és a "krémet" is...,ami áll egy kis konzerv sűritett paradicsomból,2 paradicsomból,4 gerezd fokhagymából,pizza fűszerkeverékből,,2 ek olíva olajból,fekete borsból.Ezt összeturmixolom és sokkal finomabb mint a bolti pizzakrém,próbáld ki;)
2012. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Csak rákenem a pizzakrémet, vagy ízesített paradicsom szószt (amit tésztákhoz kínálnak).
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Rákennyük. Aztán teszünk még rá szalámit, gombát, hagymát, bacont. Ki hogy szereti. A pizzakrém csak az alap.


Ja, és persze a sajt sem maradhat ki.

2012. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is pizzakrémmel csinálom. Univernek van sárga pizzakrémje az finom.
2012. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!


persze,gondolom sokkal finomabb amit az ember otthon elkészít,csak majd sokat kell csinálnom és nincs időm /energiám/kedvem túl sokat foglalkozni vele..!


de azért köszi a recit,majd kipróbálom valamikor

2012. aug. 13. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Én soha nem veszek pizzakrémet, túl "mű-nek" érzem az ízét.

Sűrített paradicsom szószba keverek oregánót, bazsalikomot, majorannát és borsot.

2012. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Még a legmárkásabb pizzakrémet is borzasztó mesterséges ízűek.

Egy házi paradicsomszósz meg nagy mennyiségben sem tart tovább 10-15 percnél, csak felforralod, belefőzöl pár fűszert és kész is...

2012. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért már kipróbáltál néhányat, ha ennyire ismered őket...

Kérdésre: az Univer sárga tubusos tényleg jó ízű, én egy kis kecsappal keverem, így tovább tart:)

2012. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Csak simán rákenem , van hogy majdnem egy egész tubust rákenek:) IMÁDOM :)))))))))
2012. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!