Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának milyen olcsóbb...

Kölyökkutyának milyen olcsóbb de jó eledelt ajánlotok?

Figyelt kérdés

meglepődve olvastam hogy a pedigre nem valami jó. ennek is csak a reklámja nagy akkor. nem akarok tescosat venni, de tul márkásra sincs pénzem, pedigre is hosszabb távon elég drága nekem. esetleg lidl-s? kiváncsi vagyok kinek mi vált be. most a tescoban a butchers akcios, esetleg az? kap házikosztot is, de azt nem tudok sajnos minden nap adni neki.


keverék, 2,5 hónapos kiskutya.


2013. febr. 13. 20:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
itt olvasgattom, ott irták hogy nem rossz a lidls. hogy mekkorára nő azt nem tudjuk, mivel keverék. az anyja is egyszerü keverék kutya, kb kisebb méretü, kb 7-10 kilo közti. apja ismeretlen.
2013. febr. 14. 10:27
 12/23 A kérdező kommentje:
előző kutyusom házi koszton nőt fel, ha épp nem volt tescos szalámit és konzervet kapott (szárazat nem igazán szerette). akkoriban iskolás voltam még, nem sok beleszólásom volt hogy mennyit költhetünk rá. azt mondják a keverkék kutyák mások azért, benne volt hogy egyszerre 3-4 kullancs is volt, és semmi baja nem volt mikor kivettük. olyan helyen lakunk ahol nagyon sok a kullancs, hiába volt kullancsirtója. és semmi baja nem volt.
2013. febr. 14. 10:46
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz nagy kutya ő se, még egy jobb minőségű tápból is kijön max. havi 4000-5000 forintra az etetése.
2013. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát, most lehet, hogy nagyon le leszek pontozva, de nem értek egyet. Először is, ha egy élőlényt vállalok be, alaposan átgondolom azt az elkövetkező 15-20 évet amit együtt töltünk, mert ez én FELELŐSSÉGEM, hogy legyen mit ennie, hol laknia, stb. Szerintem nem gondoltad át egészen. Egy ilyen kölyök kutyának nagyon fontos mit eszik. Kis testű-nagy testű, kevés vagy nagy mozgásigényű stb.. Meghatározó az első év minden szempontból, az életét hosszabítod meg ha megfelelő tápanyagot biztosítasz neki. Nem utolsó sorban kikerülheted az állatorvost ami pénznyelő ugyebár. Szóval ha megtakarítasz esetleg 1-2 ezer Ft-ot most a tápon, lehet, később többszörösét hagyod az állatorvosnál.. Meggondolandó. Én ha neked lennék elfelejteném a Pedigré, Darling, Chappi mittudomén mi más olcsóbb márkákat. Nézd meg a Pedigré reklámját: megy a kutyi és a gazdi utána egy naaagy halom csomagot szed föl. Na, ez a nem jó! Mert átmegy rajta, nem táplálja fontos adalékokkal hanem hízik leginkább. Viszont egy középkategóriás de kimondottan KÖLYÖK táp olcsóbb lehet. Megadott napi mennyiséget nem léped túl, mégis megvan benne minden amire szüksége van és mindenki boldog :) Helyedben elslattyognék a Fressnapfba és ott kapsz egy Multifit nevű kutyatápot. Saját márkájuk, nem oly drága és erős középkategóriás. Szerintem ennél alacsonyabban ne add. Legalább az első 1-2 évet próbáld megoldani. Sok boldogságot a kutyihoz! :)
2013. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
köszi. Fressnapfba biztos nem megyek, mert kb 100 km a legközelebbi. mint irtam a kérdésben is, nem akarok neki tescosat adni, csak nem is akarom egyből a legdrágábbat megvenni, hanem azért is kérdeztem hogy melyik jó, ami elfogadható árban van, mert tudom hogy nem mindg a legdrágább a legjobb. 35km-re van a legközelebbi város, ott körülnézek milyen állateledel boltok vannak, mert itt kis faluban semmi ilyen nincs, csak a boltban 1-2 fajta.
2013. febr. 14. 11:57
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor itt van ez:

[link]


Ingyenesen házhoz szállítják és kb. 75 napra elegendő mennyiség. Naponta 160 Ft.

2013. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem kell a legdrágábbat venni, hiszen azok sem feltétlenül jók (pl. Orjen, Acana), de azért egy Josera kids-et nyugodtan vehetnél neki! Ha nem lesz olyan nagytestű, akkor elég sokáig kitart egy 15 kg-s zsák!
2013. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ja, mi a Josera kids-et a dogshop-ból szoktuk rendelni, általában ott a legolcsóbb!


[link]

2013. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

14es vagyok.

Tudtam, hogy le lesz pontozva a jó szándékom, node mindegy.

Tudsz rendelni neten is, sok cég szállít házhoz, fentebb is említettek párat. Sok sikert!

2013. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. én nem pontoztalak le, nem szokásom pontozni se le, se fel.
2013. febr. 14. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!