Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának milyen olcsóbb...

Kölyökkutyának milyen olcsóbb de jó eledelt ajánlotok?

Figyelt kérdés

meglepődve olvastam hogy a pedigre nem valami jó. ennek is csak a reklámja nagy akkor. nem akarok tescosat venni, de tul márkásra sincs pénzem, pedigre is hosszabb távon elég drága nekem. esetleg lidl-s? kiváncsi vagyok kinek mi vált be. most a tescoban a butchers akcios, esetleg az? kap házikosztot is, de azt nem tudok sajnos minden nap adni neki.


keverék, 2,5 hónapos kiskutya.


2013. febr. 13. 20:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én is azt ajánlom, hogy rendelj netről nagy kiszerelést. ha esetleg gondot okoz ez, vagy nem mert nagy zsákkal venni elsőre, akkor nyugodtan vehetsz tescoban kapható tápot, de csakis a butchers juniort! az egy viszonylag jo táp, én is vettem már olyat, annyi nem tetszett csak, hogy azon az áron már lehet jobbat is venni. de amig nem találod ki hogy mi lesz a végleges táp, akkor addig inkább butcherst vegyél neki.
2013. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
vagy nem mersz nagy zsákkal*
2013. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, keresgéltem a neten, és ahová holnap megyek ott tudok venni elvileg brit kutyatápot (brit premium és brit care is van). kisebbet veszek max 5 kilosat, és meglátjuk hogy izlik neki. köszönöm a segitségeket. hasznos ez a gyk, itt tudtam meg a pedigré és társai nem jok, csak a reklám végett hisszük azt!
2013. febr. 14. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!