Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről vagy tenyésztőtől?

Menhelyről vagy tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Van már egy kutyám kistestű. Kertes házba költöztünk ahol haszna lenne egy nagy testű kutyusnak is. Voltam már menhelyen és nagyon megviselt a kutyák sorsa. De ugyanakkor neten is néztem kutyákat.

Mit javasoltok?


2013. febr. 13. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs konkrét elképzelésed v fajta, amibe beleszerettél és azt mondanàd, h ő a tökéletes szàmodra, akkor a menhelyet ajànlom! :)
2013. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem menhely :)
2013. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kaukázusit néztem. De ugyanakkor nagyon megviselt a menhely látványa.
2013. febr. 13. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha budapesti vagy, menj el Rákoscsabára. A Noé Állatotthonból válasszál. [link]
2013. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menhelyről válassz!
2013. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menhelyit válassz! Nagyon hálásak azért, hogy megmentetted őket!
2013. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is menhelyről hoznék. Mindkét meglévő kutyám mentett kutya, elárulom neked, hogy tenyésztőtől sem kaptam volna jobb kutyákat, mivel akkor még nem voltak konkrét elképzeléseim, csak simán kutyát akartam. Gyönyörűek (számomra), egészségesek, okosak, kedvesek, egyikükkel fantasztikusan lehet dolgozni. Ugyanakkor számíts arra is, hogy egy menhelyi kutyának már van előélete, kicsit több türelem kellhet hozzá, de az ott dolgozók úgyis tudnak segíteni a kutya jellemzésében. Sok sikert!:)
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menhelyről mindenképpen. Nem fogod megbánni.
2013. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

menhelyen is találsz nagytestű kutyát, a sokak fotóját is megtalálod, ha hajlandó vagy egy keveset utazni.

nekem az előző kutyusom utcáról mentett volt, nem tudom a mostani lesz-e olyan hálás valaha, mint Ő volt!

2013. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

itt is körülnézhetsz kauk után:


[link]


vannak még egészen fiatalok,kölykök is.

2013. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!