Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny lenne a kutyusom a...

Féltékeny lenne a kutyusom a másik kutyámra?

Figyelt kérdés
Nos az lenne,hogy van egy németjuhász kutyám,fiú 1 éves 2 hónapja vettem mellé egy cocker spániel lányt aki most 3 hónapos.És a németjuhászom mikor a cockeremet simogatom elkezdi bökdösni a kezemet,aztán őt is megsimogatom.Ez féltékenység?
2009. szept. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az. Szerencséd van, hogy csak lökdösi a kezed és nem akarja inkább széttépni a másik kutyád.
2009. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni ellene?Én pedig mind2-vel foglalkozom,valamint a németjuhászom úgy lett tanítva hogyha másik kutyával foglalkozok nyugiban legyen.
2009. szept. 7. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy videon pont ezt mutatták, mi a helyes tehendő ilyenkor.

Azt javasolták érdemes itt is a dominancia sorrendet betartani. Tehát elöször a németjuhászodat kellene megsimizni utána pedig a picurt.

2009. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem féltékeny, hanem nincs tisztázva a sorrend. Neked kell lenni a falkavezérnek, utánad pedig az idősebb kutya keövetkezik. A kicsi kutyát, akármilyen cuki, nem szabad elkényeztetni, mindig a rangsorban feljebb levővel kell először és többet foglalkozni. És ha te vagy a falkavezér, akkor el kell fogania hogy nem őt simogatod.
2009. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most simogattam meg a nagyot először aztán a picit,és nem bökdöste a kezem.KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT
2009. szept. 7. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg a kan az első, utána következik a nőstény.
2009. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen?Jó tudni ilyet
2010. jan. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!