Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami gond a kiskutyámmal?

Lehet valami gond a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy vettem egy Amerikai PitBull terrier kölyköt. Eddig játszadoztunk, szaladgált, stb.. Most pedig sokat kuncog (nem ilyen éles hangú kiskutya kuncogás, hanem inkább gyomorkorgásra hasonlító morgás), aztán a másik dolog, hogy főleg kajálás után, nemnagyon tud menni... Kicsit mintha púpos lenne a háta, és a hátsó lábaival nem lép rendesen, csak piciket. Most múlt 7hetes. Féregtelenítve volt egyszer, de az oltásokat nem kapta még meg. Van valakinek valami ötlete?
2013. febr. 17. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

Nem kell rögtön támadni, sokan a legnagyobb jóindulattal vásárolnak így kiskutyát, nem tudják hogy ez rossz, sajnos nem kap elég figyelmet ez a téma.

2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen ! Lehet hogy így volt, de már mindegy...késő ezen pörögni. Igazából egy "ismerősömtől " van a kutya, aminek eddig semmi baja nem volt. Délelőtt csak feküdt a dobozába, nem akart kijönni. Most kivittem kicsit az udvarra, tettem vele egy kört, aztán megmaszíroztam finoman a pocakját, hogy induljon meg az emésztése. Most valamivel " nagyobb" kedve van, mostmár szaladgált kicsit a doboza körül, meg mászna fel az ágyra...legalább már nem csak fekszik. Nem lényeg, ha rá kell költsek, csak gyógyuljon meg, ha már itt van. Felelőtlen voltam, de a hibáiból tanul az ember. Reménykedek azért, hogy minden rendben lesz! S most nem adok neki kaját szerintem ma estig vagy holnap reggelig.
2013. febr. 17. 11:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden városban van ügyeletes orvos, legalább hívnál fel egyet!
2013. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!