Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az álla alatt van egy nagy...

Az álla alatt van egy nagy csomó a 4 éves Dobermann kanunknak mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak ma reggel vettük észre, tegnap még nem volt ott.

Mielőtt még belekötne valaki: Azért nem hívtunk még állatorvost mert vasárnap van , de holnap bevisszük, csak egy kis támpontot akarok szerezni.

Volt már valakinek esetleg ilyen panasza? Ha igen elmúlt, vagy mi történt?

Tudom nehéz ebből megállapítani mi is lehet az, de ha valakinek van ötlete azt leírhatná.

Előre is köszi!


2013. febr. 17. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nyirokcsomó megnagyobbodásra tippelek így látatlanba, de hogy mitől azt ne kérdezd, sok oka lehet.


Fájdalmas ez a csomó neki ha megfogod, megmasszírozod? Tapintásra milyen? Kemény, vagy inkább puha, rugalmas?

Helyhez kötött vagy mozog a bőrével együtt?

Ugye nem akadályozza a kutyát semmiben? Elsősorban a normális légzésre és nyelésre gondolok.

2013. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nem hiszem hogy fájna neki, nem reagál ha megmasszírozom.

Eléggé kemény és nem mozog.

Akadályozni sem akadályozza ,evett és ivott is már.

Viszont azt nem írtam le ,hogy eddig kicsit kövér volt már a doki is mondta , hogy fogynia kellene és most csak úgy magától leadott jó pár kilót -annyira nem vészes, csak most már úgy néz ki mint egy normál testsúlyú kutya- nem csak ő adott le kilót, hanem két lány is.( 5-en vannak 2 fiú 3 lány) pedig mindent ugyan úgy csinálunk pl:. nem volt mostanában kaja váltás, ugyanúgy bent vannak a házban, játszunk velük és tanítjuk is őket.

2013. febr. 17. 12:09
 3/3 sippara ***** válasza:

Így látatlanban én is nyirokcsomóra tippelnék, de majd a doki megmondja holnap :) amíg nem fáj neki, nem akadályozza, addig nem kell megijedni :)


- ja és még valami, jó ilyen normális gazdikat látni erre! :) Öt kutyával mondjuk marha nehéz lehet! :D

2013. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!