Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann kiskutyát vettem,...

Dobermann kiskutyát vettem, mennyire keményen kell vele bánni, hogy a későbbiekben szót fogadjon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keményen! Következetesen, és szeretettel!
2013. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ha keményen bánsz vele, serdülő korában úgy neked megy, hogy azt megemlegeted! Világos szabályok, sok mozgás, sok játék, szocializáció nagyon hamar elkezdve, nevelés, stb, mai fontos. És amit az első leírt.

Ne fenyítsd meg, ne verd meg, csak ne engedd neki azt, amit később sem akarsz, hogy megtegyen!

2013. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a dobermann egy nagyon érzékeny fajta. ha keménykedsz vele, azzal tönkreteszed a kutyát. legyél vele minél többet, neki lételeme a gazda közelsége. és csak következetesen, és sok szeretettel, akkor meghálálja.
2013. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:
49%
Tök jó... közlekedésnél miért nincs olyan kérdés, hogy "Vettem egy autót, hogyan kell vezetni?"?
2013. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Falka vezér könyv,kutya suli!
2013. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél brutális. Vannak szabályok, amiket be kell tartani. Nekünk van egy "mentett" szukánk és bizony az előző "gazda" (egy szemét) verte . Egy év kellett nekem, hogy odáig jussunk hogy nem rohan el ha megyek a lakásba be. Páromtól még tart egy kicsit. A kiképző szerint már nem lesz teljesen egészséges. Sajnos :(
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!