Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú távollét után/alatt...

Hosszú távollét után/alatt nagyon elhidegülnek tőlem a kutyáim?

Figyelt kérdés
Úgy alakult a helyzet,hogy március végéig,összesen két hónapot kell külföldön töltenem munka miatt.A két hónap alatt egyszer,középidő körül lesz lehetőségem hazamenni egy hétvégére,addig édesanyámék gondoskodnak a kutyáimról(együtt lakok a szüleimmel).Nekik én vagyok a falkavezér,nagyon szeretnek,minden körülmények között engedelmesek,tisztelnek.Aggódom viszont,hogy elhidegülnek tőlem ennyi idő alatt,most ugyebár nincs a rengeteg foglalkozás,séták,játékok...Ráadául három héttel azután,hogy hazamegyek végleg,kiállításra is fel kell készítenem az egyik kutyámat,nem tudom,lesz-e így olyan együttműködő,mint korábban?Volt valaki esetleg hasonló helyzetben?Mit gondoltok,milyen hamar áll vissza a,,rend"újra a kis fejükben?
2013. febr. 17. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves főbérlő miatt fél évig nem lehetett velünk a kutyánk, egy barátnál volt elhelyezve. Nem is láttuk addig, mert a fél ország közénk állt.

De semmit nem felejtett, fél órás örömtáncot járt, mikor végre visszakerült hozzánk. :)

2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép:) Valójában én sem attól félek,hogy elfelejtenének vagy hogy kevésbé örülnek nekem,csak hogy a kapcsolatunk változik-e,ne adj'Isten negatív irányban.
2013. febr. 17. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért tenné? Olyan mint ha te ellettél volna szakítva a párodtól, te elhidegülnél tőle?

Menjetek el nem sokkal a találkozás után nagyot sétálni.

2013. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy aggódsz :) De nem lesz probléma, a kutyák nem felejtik el azt, aki jól viseli/viselte gondjukat.
2013. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most egy kicsit megkönnyeztem az első válaszolót :)

Én 1 éve nem láttam már a kutyámat, mert valaki kitette őt egy szomszéd városban, pár hónapja ismerőseim látták, majd nemsokkal később már képeket is mutattak nekem. Ő volt az! Kóborkutya-ként él azóta is. :'( Nagyon hiányzik nekem, és elhatároztam, hogy visszaszerzem. Szerintetek megismerne? Kereken 13 hónapja nem találkoztunk...

Nagyon jó lenne, ha újra nálam lehetne. Nagyon szeretett engem, nem láttam még nála hűségesebb lényt soha életemben!

2013. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha megtalálod, szerintem nem lesz gond. :) De ez kicsit nekem kusza... a te kutyád és más rakta ki? :O
2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!