Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lepik a legyek a kutyámat,...

Lepik a legyek a kutyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Milyen szert használjak rá?

Mi a megoldás?


2009. szept. 8. 10:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

labradoros vagyok:


pl. itt tudsz rendelni:

[link]

2009. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
csak ugye vényköteles:(
2009. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hazajött apa-


kubatol pix spray

vagy

federol

2009. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

a praktik egy spot on csepp és nem vényköteles...


amire te gondolsz az a tactic az viszont nem jó legyek ellen!


ORVOSHOZ KELL VINNI!!!!!!!!!

2009. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Advantix + ha kisebesedett akkor neogranormon kenőcs rá.
2009. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A prac tic még (új) csak állat patikában, vagy dokinál kapható, 1800 ft, én ezt használom, a nyáron egy halott kullancs volt benne, pedig nagyon fertőzött helyeken jártunk, volt hogy bennem 3 is volt egyszerre, míg a kutyában egy sem. Szóval jó, élösködők ellen van, de tényleg irány a doki.


Az ára rohan fölfele, tavasszal még 1500ért vettem... Advantix Front-line 3000 körül van... (10-20 kgos kutyára).

2009. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Szia!

Az én kutyáimat is ellepik a legyek. Én Protect szúnyog és kullancs elleni sprayvel fújom őket, illetve Neostomosannal.

De van valami új nagyon hatékony spray, ami ráadásul elég olcsó is, holnapra megtudom a nevét , hogy hol lehet kapni(rendelni) és hogy kb. mennyibe kerül!

A sok okostojástól meg megkérdezném: minek már megint az ÁLLATORVOS???? Ezt tudjátok szajkózni, itt mindenki millás????

2009. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyu, igazad van én is csak az legagyobb baj esetén fordulok állat orvoshoz a kutyámmal, mert tudom, hogy a doki többnyire az állattartók tudatlanságából húz jóóó nagy hasznot.

De látatlanban mégis ez a legbiztosabb, persze mondhatnánk, hogy vidd el egy "hozzáértőhöz" a közelben, de nagyon kevés ilyen van.


Első kutyás vagyok, és az első időkben bármennyire is felkészült voltam gyakran szaladtam volna vele dokihoz, mert nem tudtam mit kéne csinálni, és a szakirodalom sem adott pontos magyarázatot.

Aztán megismertem, egy tapasztalt, kutyást, aki mindig ránézett, ha én valamin pánikoltam (pl fül problémák, gyakran szagból is meg lehet állapítani, de én nem tudom mi a "beteg" szag) és eligazított, hogy mit csináljak. Nem sokan vannak ilyen helyzetben, és így virtuális úton biztosabb a doki ajánlata, mintha csak leszólnánk, hogy maj' meggyógyul haggyad békibe... :S

2009. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak minden évben előjön ez. Egy kb. 45 kilós német-juhász. Mi minden évben érünk az állatorvostól ADVANTIX -et ( 2400 Ft) . Ez egy kis ampulla amiben van kb 4 ml folyadék , amit a jószág 2 lapockája közé a szőr alá rányomsz, és 3 nap múlva eltűnnek , a legyek nem lesz kullancs, szúnyog és bolha sem. Annyi az egész , hogy ha megfürdetted a kutyát, utána 3 napig nem szabad rárakni , valamint az ampulla rányomása után 3 hétig nem szabad fürdetni .esténként a fülét betadinnal bekenni. Üdv : M
2011. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!