Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szobatiszta pincsim...

Van egy szobatiszta pincsim (szuka). Került mellé egy 9 hetes sharpei (kan). Ennek örömére a pincsim hol az alomba, hol az ágyunkba vizel, és székel. Olvastam hogy ezek dominanciára utaló jelek. Szerintetek mit tegyek hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 15:48
1 2
 11/16 sippara ***** válasza:
100%

Csak tippelek az "életkörülményekkel" kapcsolatban:

Van egy, sőt, most már két kutyád (vajon minek?), csak kuuurva lusta vagy őket levinni. Talált, süllyedt, ugye? :)

2013. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindig leviszem. Nem vagyok lusta , minőségi tápot és játékokat kap, úgyhogy ha rám hallgatsz, ne lottózz.
2013. febr. 20. 08:23
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha leviszed, akkor meg minek az alom? Nem bírom összerakni....
2013. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na hat ravilagitottal végre a lényegre :) ez a probléma, hogy leviszem mindig időben, és ha eljovunk otthonról, ezt csinálja. Es utolag nem tudok vele mit kezdeni, mert nem tudja hog mi rosszat tett utolag.Pedig mar azóta kicsereltem pelusra! Azzal meg nem foglalkozik. És mondom azóta csinálta ezt mar 2x, mióta megvan a sharpei.

Akkor nála az a megszokott rendszer, hogy az úton a futtatoig nem pisil, nem kakil, csak mikor beért a futtatoba. Most minden irányba az utcán is.

És soha nem csinálta ezt!

Mostmár érted a bajom okát?

2013. febr. 20. 13:29
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem az alom a megoldás meg a pelus, hanem egy kiképző.
2013. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát bíztam benne h ez elott kapok egy tapasztalatot...
2013. febr. 21. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!