Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok róla? (amstaff)

Lac1434 kérdése:

Mit gondoltok róla? (amstaff)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 19. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szép kutyus
2013. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutyi. :)
2013. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Aranyosnak aranyos, de véleményem szerint ő csak fajta jellegű(cáfolj ha nem)

De egy szép amstaff így néz ki:


[link]


[link]


[link]


[link]



Ezeknek a feje sokkal szélesebb, és markánsabb,test felépítésileg is erőteljesebbek, de persze,ezen te is tudsz változtatni egy kis sporttal. persze látom a tieden, hogy fiatal, sokat fog még változni.

Amúgy nagyon aranyos kis kutya. Sok sikert hozzá

2013. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
bocsi, 3 ugyan azt küldtem el, mindjárt javítom
2013. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


remélem már jól küldtem. Bocsi a bénaságomért

2013. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a füle direkt nincs vágatva :)
2013. febr. 19. 15:37
 7/16 sippara ***** válasza:
Gyönyörű kutya, nekem talán az orra nem tűnik elég "baltával vágott stafisnak". Viszont mindent összevetve nagyon szép :)
2013. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Szép kutya! Nekem is amstaffom van. Amit írt egy előbbi válaszoló, hogy vannak tőle izmosabbak, arról annyit hogy nem minden amstaff egyforma felépítésű. Az enyém is TK-s szülőktől származik, igaz nincsen törzskönyvezve a kutyus, de nem olyan zömök. Kicsit soványabb, a lábai izmosak. Nem baj hogy megvan a füle, így is helyes.
2013. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a kép linkelős vagyok.

Nem a fül vágásra gondoltam a képekkel, hanem a fej szerkezetére. ha úgy jobb, takard le a kezeddel a képernyőt, hogy ne látszódjon a füle, és csak a pofiját nézd. arra mondtam, hogy szélesebb.

utolsó válaszolónak, direkt írtam, hogy ezen sporttal lehet változtatni.

Ismerek tk-s staffokat (most egy konkrét alomról beszélek) és van köztük olyan, akivel sportolnak, és a kutya egy merő izom, meg van olyan is, akinél a testmozgás kimerül a labdázásban, meg a sétában, és az nyúlánkabb,mint a sportos. úgyhogy azon lehet változtatni.

Amúgy, leírom még egyszer, mint korábban, hogy nagyon aranyo kutyád van, és nem fikázni akartam ezzel, csak elmondtam a véleményem.

2013. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
fogadom a jó ill. rossz válaszokat is :) Ill. véleményeket. Köszönöm az eddigieket is. Kiváncsiságból tettem fel!
2013. febr. 19. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!