Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff szuka kutyám,1...

Van egy amstaff szuka kutyám,10hónapos mindjárt és nagyon kicsinek találom a fajtához mérten. Szerintetek fog még nőni/erősödni? Képet csatolok hozzá.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 12. 12:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Az izomépítés olyan 1éves kora környékén fog elkezdődni. Magasabb már nem lesz. Így is túl magasnak tűnik stafi létére. Az a baj a fajtajellegű keverékeknél hogy lehet hogy 75% az amstaff csak, vagy 87,5%.. a maradék azért visszaüt itt ott és kiszámíthatatlan hogy milyen lesz nagy korára.
2013. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
48%
jah ha törzskönyves akkor elnézést..
2013. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 sippara ***** válasza:
64%

Biztos staffi?

Igazából lényegtelen, 10 hónaposan még nagyon fiatal, nőni, erősödni fog még.

2013. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Igen az, mondjuk papírja nincs de ez nem is volt mérvadó hobbi célra van, a szülei nagyon szépek ezért is választottam innen, csak ahogy nézegetem a képeket más kutyákról elszomorodok, remélem erősödni fog :)


Ők a szülők : [link]

2013. febr. 12. 12:35
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy valami szaporítótól van :( Nem jó helyről választottál szerintem. Én nem értek a saffordhoz, de az biztos, hogy 10 hónaposan még bőven ráér erősödni...
2013. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

A kép alapján a méretét nem lehet megállapítani, de arányaiban elég hosszúak a lábai, szóval nem lenne gond, ha nem nagyon nőne 50 centinél magasabbra. Izmosodni később fog, másfél éves korától már komolyan edzheted.

Másrészről pedig valóban sokszor nem tudni, ki fia borja a kutya. Van regisztrálva valahol?

2013. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a kutyának köze nincs az amstaffhoz, ez egy szaporított keverék. Azért szeresd, csak ne mondd, hogy amstaff, mert nem az.
2013. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy ettől a két kutyától ilyen kölyök született...nem?
2013. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen regisztrálva, egyébként élőben nem mondanád hogy hosszúak a lábai, igazából formásodik már, remélem szép lesz, de szeretem így-is úgy-is :)
2013. febr. 12. 12:42
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a többiekkel, a kutyád kizárt, hogy azoktól a szülőktől legyen. Az anyját befedezte valamelyik kutya a faluból vagy ki tudja honnan és ők szépen eladták neked. Azért aranyos a kutyád, nem az számít, hogy néz ki, de nem szabad így vásárolni, keverék kutyust ingyen is hozhattál volna menhelyről.
2013. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!