Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap kapok egy kutyát de...

Viki69 kérdése:

Holnap kapok egy kutyát de benne nincs chip. Mennyibe kerül majd a chip beültetése? Most is 3500+1500Ft vizsgálat vagy már drágább?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabb információt kapnál, ha az állatorvosodat hívnád fel telefonon és megkérdeznéd. Az se tart tovább, mint kiírni egy kérdést. Nem a chip lesz a legnagyobb költség amit a közeljövőben ki kell fizetned a kutyára.
2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk itt Sopronban 6000 ft!
2013. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális esetben egy új kutyával így is-úgy is az állatorvoshoz vezet az első utad, legalábbis 24 órán belül biztosan, hogy nálad van.

Kérdezd meg személyesen vagy már ma telefonon a leendő állatorvosotoktól, mert ahogy én látom rendelőről rendelőre a mai napig változó lehet az ár.


Hol laksz? Mert itt pl. találtam egy ilyet: [link]

2013. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az első állatorvosi látogatáskor javasolt több pénz vinni:)

símán elkérhet 9-10 000.-ft-ot ,persze ebben már vizsgálat is benne van :) ( érdekes? hogyan kaphatsz kutyát chip nélkül ?)mivel kötelező . ha veszed ! ha csak kapod ,akkor meg ennyit megér.

2013. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kombinált és veszetség elleni oltása is van.Kutyaház stb.

Holnap visszük el mert ma zárva vannak.

2013. febr. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!