Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihez kell fordulni ilyen...

Kihez kell fordulni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan gondom lenne hogy ahol lakom (XXII.ker) nincsenek kutyafuttatók. Lakótelepen lakóm és szerintem a kutyámnak kijár annyi hogy naponta 4x séta mellett egy nagyot is rohangáljon vagy hogy dobáljam neki a botot. De a lakótelepen vannak akik ezt ellenzik amit teljes mértékben megértem hisz játszótér van a lakótelep közepén. Nem beszélünk nagy testű kutyáról szimplán egy törpe spitzről. Egy lakóteleppel lejjebb van egy kutya futtatónak kinevezett valamim ami szerintem 10 nm sincs meg, még rosszabb mintha lakásba lenne zárva. Kb. 3 km arrább van még egy kutya futtató de az is romokban van.

És ha már 3 méteres pórázra és szájkosárra ítélik a kutyám aki nem is véreb legalább járna annyi neki hogy szabadon rohangálhasson egy erre kijelölt helyen. Kihez kell ezzel fordulni? Mert sajnos az önkormányzat nagy ívből tojik a kutyákra pedig "szigorú" szabályokhoz kötik a kutya tartást. És amin a legjobban felháborodtam hogy még a belvárosba is több kutya futtató van mint itt pedig ez már perem kerület.

[link]

Köszönhöm előre is



2013. febr. 20. 13:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De hogy értsétek dühömet felrakok egy képet a "kutyafuttatóról".
2013. febr. 20. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!