Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Légpuskával meglőtt veréb....

Légpuskával meglőtt veréb. Felgyógyulhat-e még?

Figyelt kérdés

A szomszéd légpuskával lövöldözi a madarakat szórakozásból, és a legutóbbi zsákmánya egy szegény kis veréb volt. Nem vagyok nagy állatvédő, de mikor megláttam a földön azt a megsebesült kis testet úgy megsajnáltam, hogy behoztam és öntöttem a sebre fertőtlenítő szert.


Az lenne a kérdésem, hogy felgyógyulhat-e még a veréb? Van valami golyó benne? Sajnos nem értek az ilyen légpuskákhoz. Valahol a hasánál, begyénél van a lövés.


2010. jún. 12. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a verebeket nem véletlenül lövöldözik, ahol sok a veréb ott a gyümölcsnek annyi, mondjuk én sem lövöldöznék soha semmilyen állatra, max. a macskám kapja el a madarakat.

Amúgy szerintem esélytelen, hogy felgyógyuljon.

2010. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő tényleg szórakozásból lövöldözi :) Városban lakunk, gyümölcsös sehol a közelben :)
2010. jún. 12. 16:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi remény? Annyira sajnálom szegénykét... :(
2010. jún. 12. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:

szija,szerintem sincs rá sok esély ,hogy felgyógyul...

egy egészséges verebet se lehet könnyen eltartani,mert nem szeretnek fogságban élni....

szerintem próbálkozz hátha sikerül,de nem lessz könnyű



és attólm még hogy öldösik a verebeket,lehet sajnálni , 1. nek ,

2010. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert sok betegséget terjesztenek, de lehet hogy csak szenvedés között fog meghalni emiatt hogy bevitted magadhoz.
2010. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni az ilyen légpuskás hülyéket, mi van, ha kisgyerek szemét lövi ki??? Ápold szegény kis madarat, hátha életben marad.
2010. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meghalt szegény :(
2010. jún. 13. 17:16
 9/10 anonim válasza:

xD micsoda? nem tette el lábalól a verebet a légpuska azonnal ? :O

Micsoda egy trágyadmb puska az.

Sajnálom a verebet :(

2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 morricsi123456 válasza:
Hát igen egy jobb puska egyből megöli. Sajnálom a verebet.
2018. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!