Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi tehetek? Meglőhetem légpusk...

Mi tehetek? Meglőhetem légpuskával hogy ne jőjjön vissza?

Figyelt kérdés
Egy nagytestű farkaskutya (valószínűleg nem kóbor, hanem környékről valakié) Minden reggel, délután , és este nálunk mulatja az időt, telesz*rja a kertet, próbálja megkefélni az én kutyámat, multkor még a szomszéd kutyának is nekiment, az pedig állatorvosnál kötött ki. Van itthon légpuskánk, lenne jogi következménye ha mondjuk beleeresztenék egyet a farpofájába hogy még csak meg se forduljon a fejében hogy visszajőjjön?
2011. ápr. 6. 08:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%

Zárd be a kaput, nem fog bejönni!

Ha a környékről valakié, annak a valakinek nem hiányzik, esetleg nem lehet kideríteni, hogy kié?

2011. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
70%

Ha tényleg valakié, akkor lenne.

Keresd a jegyzőt!

2011. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Keritést helyből átugorja.... kaput hiába zárom, sajnos ötletem sincs kinek a kutyája lehet.
2011. ápr. 6. 08:27
 4/29 anonim ***** válasza:
35%

Szervusz Te Drága Állatbarát!


Megsem fordult a fejedben kedvesem, hogy van más módszer is, mint a légpuska?????

Fogadjunk meg sem próbáltál érdeklődni a gazdája után.

Erre kellene inkább törekedni!!!!!!!!!!! Érdeklődj!!!!!! Ha a környéken valakié, akkor meg fogod találni a gazdáját!!!!!!!!!Ha nem lesz meg a gazdija, akkor meg a legközelebbi menhelyet felhívod!!!!!

Elhiszem hogy nem kellemesek ezek a dolgok.....de akkor is van más megoldás...mondjuk amiket felsoroltam.....

2011. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Ne lődd meg a kutyust!Inkább szólj az állatvédőknek. Nem tehet róla szegény pára hogy a gazdája nem figyel rá és elkóborolhat. Vagy valahogy ki kéne deríteni hogy ki a gazdája és neki szólni. Szomszédoknál, környékbelieknél nem érdeklődtél még ? Hátha tudnának segíteni a gazdi felderítésében.

2011. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőknek szolj h a gazdája nem törődik vele,és vigyék menhelyre.
2011. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miután tegnap nekiment a szomszéd kutyának, az az állatorvosnál kötött ki. A szomszédokkal beszéltem, nekik sincs ötletük honnan járkál ide... Nem akarom bántani azt a kutyát, csak az enyémet védeni, jobb ötletem nincs, hiába akárhányszor kergetem el viszajön. A kutyám mellett pedig nem tudok egész nap ott lenni hogy ha valami baj van akkor szétszedjem őket... Kedves vérÁllatbarátok, én nem fogom megvárni amíg ez a nagy dög nekimegy a családomból valakinek vagy akár a kutyámnak...
2011. ápr. 6. 08:35
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Mi az hogy átugorja a kerítést?? Hát ha 50 cm magas van nektek ne csodálkozzál... amúgy ha be tud menni az a ti hibátok nem a kutyáé, vagy valami lyukon bebújik vagy szar a kerítésetek, meg kell csináltatni mert akkor nem csak ez a egy kóborkutya fog majd bemászkálni.
2011. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
Persze,megértem én az aggodalmad. De hidd el, az hogy meglövöd nem jó megoldás. Szerintem amúgy akkor is visszamenne. Vagy menhelyet, állatvédőket, sintért, rendőrséget vagy akárkit hívj fel ebben az ügyben hogy segítsenek. Az a dolguk.
2011. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

De hát nem érted???

Ha a szomszédok nem tudják kié, akkor menj kicsit távolabb!

Vagy tán lusta vagy? :) Megmentesz vele egy életet, ugyanis most akarod megölni!:) Kérlek, tedd meg érte!


Amúgy ha van gazdija, akkor van jogi következménye, mintmár azt valaki elmondta....

2011. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!